Національний університет біоресурсів і природокористування України

Детальніше

Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні. У 3-х навчально-наукових інститутах та 13-ти факультетах базового закладу університету (м. Київ) і в 10-ти відокремлених підрозділах НУБіП України — регіональних вищих навчальних закладах І-ІІІ рівнів акредитації навчається понад 26 тис. студентів та більше 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів.

30 вересня 1898 р. було відкрите сільськогосподарське відділення у Київському політехнічному інституті. Протягом багатьох років він пройшов ряд реорганізацій, зокрема, на базі інституту було створено Київський сільськогосподарський інститут, об’єднання з лісовим факультетом Харківського СГІ та трансформування в Українську ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарську академію.

На базі Української сільськогосподарської академії у серпні 1992 р. створено Український державний аграрний університет, якому через два роки було надано статус національного. Указом Президента України від 14 грудня 2000 р. НАУ отримав статус державного самоврядного (автономного) вищого навчального закладу та ряд інших повноважень. І нарешті  постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 945 Національний аграрний університет перейменовано в Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України).

Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України — професор, доктор педагогічних наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, міністр освіти і науки України (2005—2007) Станіслав Миколайович Ніколаєнко.

У структуру університету входять такі підрозділи:

Навчальний процес і наукові дослідження в Університеті забезпечують понад 2600 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі біля 300 професорів і докторів наук, понад 1000 доцентів і кандидатів наук.

Наукові розробки вчених університету — розроблено 96 нових технологій та технологічних процесі,  83 нових видів устаткування 12 вакцин, сироваток, лікарських препаратів, діагностикумів; створено 2 сорти сільськогосподарських культур, 37 хімічних речовин. Впроваджено у виробництво 54 наукові розробки, 104 рекомендації розглянуто та рекомендовано міністерствами і відомствами України до тиражування. Крім того, Національний університет біоресурсів і природокористування України нагороджено одинадцятьма золотими медалями, 342 дипломами та 5 подяками.

На базі навчального функціонують ботанічний сад, українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК, український науково-дослідний інститут сільськогосподарської радіології, науково-дослідний та проектний інститут стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції.

До структури студентського містечка входить 11 гуртожитків. Вони призначені для загального проживання із самообслуговуванням і самоврядуванням. У комплексі гуртожитків є житлові приміщення, місця загального користування, заклади громадського харчування, побутового обслуговування, спортивні кімнати.

Загалом у цих структурах навчається 26 тис. студентів та понад 600 аспірантів, докторантів і пошукувачів. 

Посилання на вартість навчання у 2020 - 2021 роках.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна, Заочна

Освітній ступінь

Бакалавр, Магістр, Аспірантура, Докторантура

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання, Військова кафедра, Підготовче відділення, Післядипломна освіта, Аспірантура/докторнатура

4
12339
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Ветеринарної медицини
Економічний
Інститут лісового і садово-паркового господарства
Інститут енергетики, автоматики і енергозбереження
Інститут неперервної освіти і туризму
Аграрного менеджменту
Агробіологічний
Захисту рослин, біотехнологій та екології
Землевпорядкування
Інноваційних технологій
Гуманітарно-педагогічний
Конструювання та дизайну
Механіко-технологічний
Тваринництва та водних біоресурсів
Юридичний
Харчових технологій та управління якістю продукції АПК
«Ветеринарна медицина»
«Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

Неохідно готувати затребуваних виробництвом фахівців робочих спеціальностей — Яковишин

Генеральний директор ТОВ «Земля і воля», Герой України, кандидат економічних н...

Адміністрація

3041

м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК