Немішаївський фаховий коледж НУБіП

Детальніше

ВСП НУБіП України «Немішаївський фаховий коледж» є одним із провідних аграрних навчальних закладів нашої держави. Входить до структури Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Свою історію починає із 1912 року — часу заснування Мироцького початкового імені Столипіна П.А. сільськогосподарського училища. Сьогодні ВСП «Немішаївський фаховий коледж» НУБіП України — сучасний багатопрофільний заклад освіти.

Навчальний процес в аграрному коледжі здійснюється у 9 навчальних корпусах загальною площею 22903 м², навчальною площею 14327 м², що складає при даному контингенті студентів 10 м² на одного студента навчальної площі, 16,2 м² загальної.

Також до матеріальної бази входять: 65 лабораторій; 60 кабінетів, обладнаних сучасним обладнанням, технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою; бібліотека з книжковим фондом 125 тис. примірників, чит. зал на 120 місць, де працюють 5 комп’ютерів з сучасним програмним забезпеченням. 3 гуртожитки на 1120 місць; актова зала: на 360 місць; їдальня;спортивно-оздоровчий комплекс.

Практичне навчання здійснюється в навчально-виробничих лабораторіях «Рослинництво», «Тваринництво», «Зооцентр», на колекційно-дослідному полі, на механізованому машино-тракторному дворі з двома майстернями, зерноскладі, автополігоні, ветеринарній клініці, в школі верхової їзди, на ставковому господарстві(19.6 га), в навчальних лабораторіях. Широко впроваджуються в освітній процес елементи дуальної освіти. Виробничо-технологічну та виробничу переддипломну практики наші студенти проходять на сучасних передових підприємствах, відповідно до укладених угод про співпрацю.

Директор  — Альохін Володимир Ілліч кандидат сільськогосподарських наук, доктор філософії в галузі державного управління, заслужений працівник с. г. України, відмінник освіти.

Кількість студентів — 1842, викладачів — більше 50.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна, Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1051
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Відділення ветеринарної медицини
Відділення аграрного бізнесу
Відділення експлуатації та технічного сервісу машин та обладнання
Відділення технології виробництва продукції і переробки продукції тваринництва
Відділення електрифікації і автоматизації сільського господарства
«Ветеринарна медицина»

АгроАбітурієнт: Чому випускники НУБіП України затребувані на ринку праці

Минулого тижня Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) ...

Адміністрація

7854

Київська обл., Бородянський р-н, сел. Немішаєве, вул. Технікумівська, 4

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК