Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого НУБіП

Детальніше

ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» — вищий навчальний заклад 1-2 рівнів акредитації, структурний підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Навчальний заклад створений у 1939 році, як Заліщицький сільськогосподарський технікум на базі школи садівництва, яка функціонувала з 1898 рoку.

Заліщицький державний аграрний коледж ім. Є. Храпливого — сучасний навчальний заклад, в якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича і наукова діяльність. У листопаді 2004 року колектив коледжу урочисто відзначив 100-річчя з дня заснування закладу. З 15 грудня 2008 року коледж став «Відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого».

Матеріальна база включає в себе навчальний комплекс, розрахований на 960 студентів, в якому обладнано 48 кабінетів і лабораторій, в т.ч. кабінет для дистанційного навчання (проведення on-line лекцій з НУБІП України, 2 лекційних зали на 60 місць кожний, інформаційно-видавничий центр, зал — «Методичний кабінет», суспільно-побутовий корпус, в якому розташовані спортивний та 2 тренажерних зали, стрілецький тир, їдальня, бібліотека з читальним залом на 150 місць, актовий зал на 306 місць, музей історії навчального закладу, зал народних традицій «Українська світлиця». Спеціалізовані навчальні кабінети і лабораторії оснащені технічними засобами навчання, проекційною апаратурою, магнітофонами, телевізорами, мікро ЕОМ.

Директор коледжу — Глова Володимир Степанович - магістр управління навчальними закладами, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

Зараз в коледжі навчається майже 900 студентів. Ведеться підготовка фахівців ОКР «Молодший спеціаліст» та «Бакалавр» за 8 спеціальностями і 2 напрямами.

Колектив викладачів налічує 107 педагогічних працівників, об’єднаних в 6 циклових комісій які створюються для проведення виховної, навчальної і методичної роботи. 

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1159
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Економіка»
«Облік і оподаткування»
«Екологія»
«Агрономія»
«Фінанси, банківська справа та страхування»
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
«Комп'ютерна інженерія»

АгроАбітурієнт: Чому випускники НУБіП України затребувані на ринку праці

Минулого тижня Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) ...

Адміністрація

48601

Тернопільська обл., м. Заліщики, вул. С.Крушельницької, 52

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК