Ірпінський фаховий коледж НУБіП

Детальніше

Ірпінський фаховий коледж є структурним підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України, який є одним з провідних закладів осівти, науки і культури в Україні. Випускники коледжу мають змогу продовжити здобуття вищої освіти у базовому університеті за скороченим терміном навчання та освітнім ступенем бакалавра.

1956 р. створено Ірпінський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку. 1992 р. перейменовано на Ірпінський економічний технікум. 2008р. навчальний заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж».

У 4-х навчальних корпусах розміщуються приміщення навчального призначення та соціальної інфраструктури. Для забезпечення навчального процесу, окрім навчальних аудиторій та кабінетів, оснащено  15 комп'ютерних  навчальних лабораторій, 18 мультимедійних лабораторій для проведення лекцій, в т.ч. 3 - для дистанційного навчання (проведення on-line лекцій з Київського територіального центру Національного університету біоресурсів і природокористування України), 7 лекційних залів (на 100 місць кожний), редакційно-видавничий центр, зал – «Методична рада», конференц-зал.

Соціальна інфраструктура коледжу повною мірою відповідає вимогам і потребам усіх учасників навчально-виховного процесу. Актова зала на 280 посадкових місць, 2 музеї – історії коледжу та «Українська світлиця» (етнографічний музей), спортивна і тренажерні зали, надвірні спортивні споруди – стадіон і спортивний майданчик дозволяють проводити масові загальноколеджанські виховні та спортивно-масові заходи.

П’ятиповерховий гуртожиток на 360 місць повністю задовольняє потребу в житлі для іногородніх студентів.

Для забезпечення медичного обслуговування студентів працює   медичний пункт, у якому обладнано терапевтичний кабінет, маніпуляційну кімнату, кабінет фізіотерапевтичних процедур. 

Для харчування студентів коледж має їдальню на 160 посадкових місць.

Директор коледжу — Ільченко Наталія Володимирівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. Відмінник освіти України. Навчальний процес забезпечують 49 викладачів, у т.ч. 3 сумісники.

 Серед штатних педагогічних працівників:

 • 1 доктор наук
 • 9 кандидатів наук, 3 доценти
 • 26 викладачів вищої кваліфікаційної категорії
 • 4 викладачі-методисти, 2 старших викладачів
 • 3 аспіранти

Вартість навчання

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1042
 • Фото/Відео
 • Стажування
 • Факультети і спеціальності
 • Статті
 • Контакти
 • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Економіка»
«Облік і оподаткування»
«Харчові технології»
«Фінанси, банківська справа та страхування»
«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
«Маркетинг»
«Комп'ютерна інженерія»

АгроАбітурієнт: Чому випускники НУБіП України затребувані на ринку праці

Минулого тижня Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) ...

Адміністрація

8205

м. Ірпінь Київської обл., вул. Гагаріна, 9.

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК