Мукачівський фаховий коледж НУБіП

Детальніше

Мукачівський фаховий коледж  — навчальний заклад, який входить в структуру Національного університету біоресурсів і природокористування України.

ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП» здійснює підготовку молодших спеціалістів на базі повної загальної  освіти за такими спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Право», «Агрономія», «Ветеринарна медицина»,  «Туризм», «Геодезія та землеустрій».

Історія коледжу почалася із відкриття у 1921 р. першої на Закарпатті господарської школи з основ землеробства, яку через 8 років перетворено у платну Мукачівську державну господарську школу.  2 січня 1946 р.  видано наказ №1 «Про організацію Мукачівського сільськогосподарського технікуму з відділеннями рільництва, плодоовочівництва й виноградарства».1 5.12. 2008 р. ВСП НАУ «Мукачівський аграрний коледж» перейменовано у ВСП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Заклад має 2 навчальні корпуси загальною площею 16440 кв. м, гуртожитки на 300 місць; 27 лабораторій; 28 кабінетів, 7 комп’ютерних класів, які налічують 122 комп’ютери. До послуг студентів та викладачів в навчальному закладі бібліотека з книжковим фондом 62589 примірників, понад 9800 назв книг, журналів та іншої друкованої продукції, читальною залою на 120 місць в навчальному корпусі та читальною залою в гуртожитку на 35 місць.

Директор — Садварі Юрій Юрійович

Кількість студентів — 1056. У ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» працюють всього 95 осіб, з них 89  штатних ПП, 6 сумісників, 16 адміністративних працівників, 54 інші працівники, 4 лаборантів та 1 майстрів виробничого навчання.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна, Екстернат, Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр, Бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1213
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Юридичне відділення
Агрономічне відділення
Відділення ветеринарної медицини
Відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін
«Право»

АгроАбітурієнт: Чому випускники НУБіП України затребувані на ринку праці

Минулого тижня Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) ...

89600

Закарпатська область, м. Мукачево вул. Масарика Т. (Матросова), 32

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК