Білоцерківський національний аграрний університет

Детальніше

Білоцерківський національний аграрний університет бере свій початок з 1630 року, коли у Вінниці було засновано школу, яка через деякий час отримала статус училища, а потім була реорганізована і гімназію. У 1847 р. навчальний заклад було переведено до Білої Церкви. У 1920 р. на базі Білоцерківської класичної гімназії було створено сільськогосподарський технікум хліборобства, який через шість років одержав назву  Білоцерківського сільськогосподарського політехнікуму, а згодом і  сільськогосподарського інституту. Попри те у 1930 р. інститут закрився і на його базі був створений зоотехнічний технікум, який у 1934 р. був реорганізований у Білоцерківський сільськогосподарський інститут. У 1995 р. навчальний заклад отримав ліцензію на право здійснення освітньої діяльності за найвищим IV рівнем акредитації і набув статусу університету. А вже у 2007 р. йому було надано статус національного.

У структуру університету входять 8 коледжів:

Наразі у Білоцерківському національному аграрному університеті навчається понад 5,5  тис. студентів. Вони мають змогу користуватися 10 навчальними корпусами, 7 гуртожитками, 5 їдальнями, 3 буфетами, 185 лабораторіями, комп’ютерними класами, науковою бібліотекою, санаторієм-профілакторієм. Також БНАУ має власну поліграфічну базу.

У приміщеннях навчального закладу встановлені Wi-Fi зони. Спортивні споруди Білоцерківського НАУ складаються з 3 залів, міні-стадіону, 3-х спортивних майданчиків для пляжного волейболу, баскетбольної, волейбольного та гандбольного майданчиків. У структурі університету є Ботанічний сад БНАУ, Навчально-дослідне лісництво, каскадна система з 5 рибницьких ставів, ферма «Племрепродуктор», вівцеферма, конеферма та бройлероферма.

БНАУ здійснює підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, магістрів, кандидатів і докторів наук. Форма навчання — денна, заочна та дистанційна. 

Ректор — Шуст Олена Анатоліївна. Вона є доктором економічних наук, професором. Автор 78 публікацій, з яких 62 наукові та 16 навчально-методичних. У  2020 р. стала депутатом Київської обласної ради VIIІ скликання. Також у БНАУ працюють 3 академіки НААН, 49 докторів наук, професорів, 255 кандидатів наук, 3 заслужені діячі науки і техніки України, 12 заслужених працівників освіти та вищої школи.

Білоцерківський національний аграрний університет готує фахівців для роботи в різних сегментах господарської діяльності. Випускники БНАУ щорічно працевлаштовуються в якості геодезистів і екологів, знаходять себе у харчовій та переробній галузях. А на агропідприємствах користуються популярністю випускники БНАУ, які отримали диплом за спеціальностями «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Лісове господарство».

Посилання на вартість навчання у 2020 - 2021 році

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна, Заочна

Освітній ступінь

Бакалавр, Магістр, Аспірантура, Докторантура

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання, Військова кафедра, Підготовче відділення, Післядипломна освіта, Аспірантура/докторнатура

12715
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Агробіотехнологічний
Ветеринарної медицини
Біолого-технологічний
Економічний
Права та лінгвістики
Екологічний
«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
«Лісове господарство»
«Садово-паркове господарство»
«Агрономія»
«Геодезія та землеустрій»

Освіта.ua визначила найкращі аграрні заклади вищої освіти України 2021 року

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав консолідований рейтинг закладі...

Держпродспоживслужба і БНАУ створять мережу наукових організацій та базу наукових експертів

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та ректор Білоцерківського національного...

НУБіП України ввійшов у ТОП-10 українських університетів

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів...

Приймальна комісія

9117

Київська обл., м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1

Приймальна ректора

9117

Київська обл., м. Біла Церква, пл. Соборна, 8/1

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК