Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ

Детальніше

Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету — один із найстаріших та найвідоміших навчальних закладів, що зручно розташувався в центрі міста.

Свою історію технікум розпочинає з 1898 року, коли Департаментом землеробства була створена «Золотоніська нижча сільськогосподарська школа І розряду імені секретаря П.А. Столипіна». 06 квітня 2017 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України №554 Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету було перейменовано на Золотоніський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

Сьогодні Золотоніський коледж ветеринарної медицини продовжує здійснювати підготовку спеціалістів за фахом — фельдшер ветеринарної медицини і готуємо технологів по переробці продукції тваринництва. Навчаються в середньому 340 студентів на денній формі навчання. Щорічний набір на І курс становить 85 осіб на основі базової загальної середньої освіти і 25 осіб на базі повної середньої освіти.

Студенти коледжу забезпечуються гуртожитком, стипендією у встановленому розмірі та відповідно до якості навчання. В їх розпорядженні навчальний корпус з 12 лабораторіями та 15 кабінетами, 2 комп’ютерними класами. До послуг їдальня, спортзал, музей історії коледжу, бібліотека. Навчально-виховний процес в технікумі здійснюють 32 штатних викладачі.

Директор технікуму — Лисенко Євдокія Василівна, спеціаліст вищої категорії.

Молоді викладачі коледжу підвищують свій рівень освіти та майстерності шляхом навчання в аспірантурі та на педагогічному факультеті. В аспірантурі Білоцерківського національного аграрного університету здобувачами кафедри ветеринарних наук — є 2 викладачі.

Вартість навчання в коледжі

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1219
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Ветеринарна медицина»
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Адміністрація

19700

Черкаська область, місто Золотоноша, вулиця Садовий проїзд 1

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК