Компаніївський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ

Детальніше

Компаніївський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету — це статус закладу, який він отримав 2017 року. Кількість студентів — більше 100, викладачі — 25.

Входить до структури Білоцерківського національного аграрного університету.

У далекому 1963 році в село Компаніївка було переведено ветеринарний технікум, який стає Компаніївським ветеринарним технікумом. У 2002 році заклад перейменовується на Компаніївський технікум ветеринарної медицини. 2006 року він отримує назву Компаніївський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського державного аграрного університету. 2017 році наказом технікум було перейменовано на Компаніївський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного агарного університету. 

Підготовка здобувачів проводиться у чотирьох навчальних корпусах, клініці ветеринарної медицини, де розміщені 16 навчальних кабінетів, 14 лабораторій, 2 комп’ютерні класи, що мають доступ до глобальної мережі Інтернет, бібліотека з читальною залою. Матеріальною базою для практичного навчання студентів є навчальні кабінети, лабораторії, клініка ветеринарної медицини, а також передові підприємства агропромислового комплексу. У коледжі діє дві комп’ютерні лабораторії, які обладнані 22 персональними ПЕОМ. Всього в коледжі для навчання використовується 54 одиниці комп’ютерної техніки, які під’єднані до мережі Інтернет.

Директор коледжу — Гордієнко Григорій Миколайович. 

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

806
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Ветеринарна медицина»

БНАУ: як навчають майбутніх аграріїв

У рамках проєкту «АгроАбітурієнт» продовжуємо віртуальні подорожі до навчальни...

Приймальна комісія

28400

Кіровоградська обл., смт Компаніївка, вул. Паркова, 3

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК