Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика БНАУ

Детальніше

Відокремлений структурний підрозділ «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету»​ вже 95 років поспіль готує та випускає спеціалістів для аграрного сектору країни.

Історія технікуму бере початок у 1917 р., коли було збудовано головний корпус майбутнього технікуму. В ті часи на цьому місті працював пансіонат благородних дівиць. З 1922 р. навчальний заклад працював як професійно-технічне училище, де готувалися молодші агрономи. За наступні роки історії відбулося багато змін на краще.

Сьогодні технікум є сучасним навчальним закладом, де кожен студент може отримати якісну середню професійну освіту. Бобринецький технікум ім. В. Порика Білоцерківського НАУ – це один із найстаріших аграрних навчальних закладів Кіровоградщини. Освітній процес у коледжі здійснюється у навчальному та лабораторному корпусі, 33 кабінетах і лабораторіях та двох гуртожитках. Для забезпечення освітнього процесу обладнано три комп’ютерних лабораторії. Всього в коледжі нараховується 72 комп’ютери. Для навчання та контролю знань студентів в освітньому процесі використовується демонстраційна мультимедійна техніка. Викладачі та студенти мають вільний доступ до мережі Інтернет. Теоретичне навчання тісно поєднується з навчальною практикою на колекційно-дослідному полі та технологічною і виробничою практикою в містах Нова Каховка і Полтава та за кордоном (Польща, Німеччина).

Кількість студентів — більше 300 осіб, викладачів — 60.

Директор коледжу — Чорний Олег Вікторович.

Правила прийому 2021

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

892
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Агрономія»
«Геодезія та землеустрій»

Адміністрація

27200

Україна, Кіровоградська область, м. Бобринець, провулок Василя Порика, 4

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК