Олександрійський аграрний фаховий коледж БНАУ

Детальніше

Відокремлений структурний підрозділ «Олександрійський аграрний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету» проводить підготовку спеціалістів за чотирма спеціальностями: «Ветеринарна медицина»; «Організація і технологія ведення фермерського господарства»; «Виробництво і переробка продукції тваринництва»; «Бухгалтерський облік». Випускники володіють знаннями, які дозволяють опанувати галузь максимально ефективно з використанням нових сучасних технологій.  До їх послуг лабораторії, клініка ветеринарної медицини, студентська навчально-виробнича ферма, колекційно-дослідне поле. Щорічно студенти проходять технологічну практику в господарствах, вивчають новітню техніку на базі Хорольського агротехнічного коледжу. 

Входить у структуру Білоцерківського національного аграрного університету.

Кількість студентів — більше 300. Викладачів — близько 40. 

Історія Олександрійського технікуму БНАУ почалася в 1903 р. У 1930 році. навчальний заклад отримав статус технікуму. Від 5 травня 1998 року заклад перейменовано у Олександрійський державний аграрний технікум, який став правонаступником Олександрійського радгоспу — технікуму. В квітні 2006 року Олександрійський технікум стає структурним підрозділом Білоцерківського державного (з 2008 національного) аграрного університету. В технікумі створені, передбачені навчальним планом, кабінети та лабораторії, два комп’ютерних класи, клініка ветеринарної медицини, студентська навчально-виробнича ферма, колекційно-дослідне поле.

Для опанування спеціальними та професійними дисциплінами студенти забезпеченні підручниками, методичними вказівками,   робочими зошитами для проведення практичних занять і навчальних практик, звітами — щоденниками для переддипломної практики, бухгалтерськими документами, обліковими регістрами та сучасною комп'ютерною технікою. Активно працює Клуб «За здоровий спосіб життя»,«Зелена аптека».  П’ять років в технікумі працює театральна студія, яка об’єднала навколо себе студентів, для яких сцена дала можливість проявити себе, само реалізуватися. 

Директор технікуму — Олександр Іванович Бодяко.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Заочна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток

1834
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Облік і оподаткування»
«Ветеринарна медицина»
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
«Організація і технологія ведення фермерського господарства»

БНАУ: як навчають майбутніх аграріїв

У рамках проєкту «АгроАбітурієнт» продовжуємо віртуальні подорожі до навчальни...

Адміністрація

28008

Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Діброви, 85

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК