МХП сформував напрямок Wellbeing із командою корпоративних психологів

Агроіндустріальних холдинг МХП сформував напрямок Wellbeing з командою корпоративних психологів, як незалежну функцію для підтримки благополуччя співробітників і турботи про психічне здоров'я.

Про це повідомила прес-служба компанії.

«Рік тому МХП створили команду корпоративних психологів, які допомагають нашим співробітникам краще турбуватись про своє психічне та емоційне здоров’я. У кожного є можливість звернутись до психолога в зручному форматі та отримати допомогу з приватного чи робочого питання. Ми формуємо культуру турботи про свій психологічний стан і за рік вже бачимо чудові результати», — прокоментувала керівник напрямку Wellbeing в МХП Наталія Шеремета.

Вона підкреслила, що всі сфери життя людини перетинаються, тому турбота повинна бути комплексною.

Наталія Шеремета зазначила, що программа Wellbeing спрямована на формування комплексної стратегії турботи про співробітників і розробку програм за чотирма ключовими напрямками:

  • стійке здоров'я і фінансова безпека;
  • якісні відносини і партнерська комунікація;
  • психічне та емоційне благополуччя;
  • розвиток культури, спрямованої на підвищення ефективності та залучення кожного члена команди.

За словами Наталії Шеремети, кожен напрямок містить конкретні активності і програми, націлені на підвищення якості життя та добробуту співробітників МХП.

«Ми вивчаємо та аналізуємо міжнародні практики, щоб пропонувати нашим людям можливості і формувати навички для ефективної роботи та щасливого життя», — додає вона.

Нагадаємо, компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» запрошують школи Канева, Ладижина та Миронівки взяти участь у освітньому проєкті «Школа сталого розвитку МХП».

Нові вакансії

ТОВ "Прайм Лаб Тек", Полтава
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Миколаїв (Миколаївська обл)
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Тернопіль
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Київ
35 000 грн
НФМ Агро, Івано-Франківськ
Договірна
INTER-EDINSTVO HOLDING , Полтава
Договірна