Молодший фахівець з закупівлі зерна

Трейдинг, Агрохолдинги, Логістика, Елеватори, комбікормові заводи
11.01.2023

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Дніпро, Дніпропетровська обл
Вища освіта
Англійська (середній)

Опис вакансії:

Компанія Louis Dreyfus Company (LDC) — світовий закупник і переробник сільськогосподарської продукції. З 1851 року ми відіграємо важливу роль в забезпеченні потреб населення в харчових продуктах.

Сила нашої Компанії — у талановитих співробітниках з інноваційним мисленням. Ми відзначаємо й винагороджуємо талановитих працівників, які виявляють ініціативу та запроваджують інновації, що рухають наш бізнес уперед.

МОЛОДШИЙ ФАХІВЕЦЬ З ЗАКУПІВЛІ ЗЕРНОВИХ

Молодший фахівець буде відповідальним за виконання всього процесу закупівлі зернових та олійних культур в Дніпропетровській області: пошук клієнтів та переговори щодо ціни.

Основні обов’язки:

 • Моніторинг розвитку ринку зернових та олійних культур та ціноутворення

 • Укладення договору купівлі-продажу

 • Контроль за виконанням договору купівлі-продажу

 • Укладення договорів із контрагентами та ведення переговорів

 • Первинна робота з елеваторами щодо перереєстрації прав власності та завантаження товару

 • Розрахунок ціни, прийнятної для LDC

 • Забезпечення збору даних для торгівлі та досліджень LDCU

 • Регулярний збір інформації з ринку

Досвід:

 • досвід роботи необов’язковий — готові навчати і ділитись досвідом.

Знання та навички:

 • Гарні навички ведення переговорів та орієнтованість на результат

 • Гарні аналітичні навички та вміння відбирати релевантну інформацію з потоку інформації (відмінність між основними та вторинними питаннями)

 • Здатність працювати у стресових умовах

 • Розуміння принципів розвитку та застосування зернового ринку в країні

 • Відповідальність

 • Вміння працювати з MS Word / Excel / PowerPoint

 • Гарні навички усного та письмового спілкування

Освіта:

 • Вища освіта/ступінь бакалавра. ВНЗ аграрного напрямку (Спеціальність «Агрономія» та ін).

Рівень володіння мовами:

 • Українська — рідна

 • Англійська — вище середнього (бажано)

Технічні/ функціональні навички:

 • Розуміння співвідношення попиту та пропозиції

 • Гарне знання аграрного ринку України, тобто його учасників, зацікавлених сторін

 • Гарні навички роботи з цифрами

Інші вміння та навички:

 • Бажання розвиватися особистісно та професійно

 • Відкритість до змін, готовність прийняти іншу точку зору

 • Вміння працювати у команді

Умови праці:

 • комфортабельний, сучасний офіс

 • офіційне працевлаштування

 • конкуретна заробітня плата, річний бонус

 • медичне страхування і страхування життя

 • навчання і розвиток: LDC.learn платформа, корпоративна бібліотека, корпоративне навчання англійської мови та відвідування інших навчальних тренінгів

 • участь в марафонах, черіті активностях та інших ініціативах

 • смачна кава, чай та ін.

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

ТОВ "НОВААГРО УКРАЇНА", Харків
Договірна
FERM, Київ
35 000 грн
CULTIVARIY, Київ
27 000 грн

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

8842
9558
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

8437
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

8472
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.