Сергій Островий: Старанність і бажання вчитися — це запорука успіху у будь-якій роботі

Сергій Островий обіймає посаду інженера з автоматизованих систем керування виробництвом «Вінницької птахофабрики». Він прийшов працювати у агрохолдинг одразу після навчання і наразі стверджує, що справжній кайф від роботи почав отримувати, коли став інженером.

Як вдалося розкрити потенціал, реалізувати свою ініціативу в «Банку ідей» та постійно розвиватися — у свіжому випуску «Люди МХП».

Читати також: «Сергій Островий: Справжній кайф від роботи почав отримувати, коли став інженером»

ostrovyi.jpg (86 KB)

Сергій Островий має ступінь спеціаліста з якості стандартизації сертифікації обладнання і ступінь бакалавра з електрифікації сільського господарства. Після закінчення 9 класу школи навчався у технікумі в Ладижині, а потім продовжив здобувати освіту у Львівському національному аграрному університеті. 

Практично відразу після отримання диплома у 2012 році Сергій Островий прийшов працювати в МХП. Спочатку обіймав посаду слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів. Саме в цей час запускали переробний комплекс і хлопець бачив перші зупинки, труднощі, намагався взяти для себе з цього уроки. А ще на завод приїздило багато іноземців представників виробників обладнання. Вони монтували і здавали в роботу устаткування. 

«Дуже цікаво і приємно було у них вчитися, розширювати свій світогляд. Це також допомогло мені підтягнути технічну англійську мову, що дуже важливо, адже майже вся якісна профільна література на англійській», — поділився Сергій Островий.

ostrovyi_4.jpg (86 KB)

Наразі Сергій Островий обіймає посаду інженера у його обов’язки входить не лише ремонт обладнання, а й його модернізація та робота на попередження аварій. 

«Моє завдання не просто прийти і відремонтувати те, що зламалося, а вчасно запланувати ремонти так, щоб аварій траплялося якнайменше. Звичайно, на виробництві поломки будуть, але ми працюємо, щоб звести їх до мінімуму. Ми, як інженерно-технічний персонал, навчаємо роботі з обладнанням своїх підлеглих — слюсарів контрольно-вимірювальних приладів автоматики», — пояснив Сергій Островий.

Читати також: Важливо бути поряд зі своєю командою, підтримати і заспокоїти людей — Косюк

ostrovyi_5.jpg (63 KB)

Сергій Островий брав участь у програмі агрохолдингу «Банк ідей». Він запропонував замінити індуктивні датчики на оптичні. Виконати це було доволі не просто, оскільки датчики пов'язані з програмним забезпечення від певної компанії і доступу до нього компанія не давала. Але Сергій Островий запропонував спосіб обійти цю програму.

«Мені пощастило з колективом. Працюємо пліч-о-пліч і командно. В людях намагаємось побачити не колір диплому, а рівень знань. Я особисто оцінюю людей за жагою до роботи, за тим, як горять очі і як людина ставиться до роботи. Чимало закордонних компаній такі риси вважають пріоритетними при прийомі на роботу. Старанність і бажання вчитися — це запорука успіху у будь-якій роботі», — додав Сергій Островий.

За його словами, в МХП є всі можливості, щоб розкрити потенціал працівника: тренінги, спілкування з іноземцями, навчання, хакатони, нестандартні задачі.

ostrovyi_1.jpg (75 KB)

Свій позаробочий час Сергій Островий присвячує родині: дружині та трирічному сину. Влітку їздять подорожувати Україною. 

«Я зараз щасливий, мрію таким і залишатися. Вважаю, що ніколи не варто зупинятися, бо стояння на місці сьогодні — це по суті регрес. Дуже стрімко все змінюється, багато знань втрачають актуальність, а натомість з'являються нові. Аби розвиватися і досягати нових вершин людям також потрібно змінюватися», — резюмував Сергій Островий.

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна