МХП запускає освітній проєкт про цілі сталого розвитку

Компанія МХП та Центр «Розвиток КСВ» запрошують школи Канева, Ладижина та Миронівки взяти участь у освітньому проєкті «Школа сталого розвитку МХП».

Про це повідомляє пресслужба МХП.

Мета проєкту — інтеграція Цілей сталого розвитку ООН у процес навчання. Одним із завдань проєкту є формування сталого мислення та свідомого ставлення до навколишнього середовища серед учнів та учениць 5-х класів.

«Для нас — це перша подібна практика, яку ми хочемо популяризувати та масштабувати разом з нашими партерами у регіонах присутності МХП.  Ми розуміємо, що цей проект надає можливість дітям розширити горизонти мислення, почати мислити критично, аналізувати інформацію та використовувати її, свої нові знання для того, щоб мати змогу змінити своє життя, своє майбутнє, мати позитивний вплив на своє оточення — сім’ю, громаду, і таким чином, мати можливість побудувати нову відповідальну комфортну для життя та розвитку країну. А для цього ми взяли за основу Глобальні Цілі ООН 2030 — саме такий підхід до розвитку країни та життя у цілому ми в МХП розділяємо. Ми — амбассадори Цілей ООН 2030, і хочемо, щоб нас стало більше. Тільки так ми змінимо країну на краще, тільки так ми зробимо так, щоб у країні залишалася молодь.  Змінюємось самі — змінюємо свят навколо нас», — поділились в МХП.

Проєкт передбачає різноманітні активності для шкіл та вчительської спільноти, учнів/учениць 5-х класів та їх батьків впродовж 6 місяців, присвячених Цілям сталого розвитку. Передбачається проведення челенджів, вебінарів та лекцій запрошеними експертами та представниками МХП з наступних тем: дизайн-мислення, здорове харчування, збереження води, правила дорожнього руху та безпеки в Інтернеті, фінансова грамотність та турбота про довкілля. За результатами навчання будуть вручені заохочувальні призи. Кращий досвід у межах проєкту буде переведено в онлайн-курс для вчительської спільноти шкіл «Цілі сталого розвитку: як інтегрувати в навчання».

17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) мають свої показники для подолання бідності, нерівності та кліматичних змін. В Україні затверджено національні показники та закріплена інтеграція ЦСР у розробку всіх програмних документів. Ми розпочали зі шкільної освіти, тому Центр «Розвиток КСВ» та МХП запроваджують пілотний проєкт у трьох школах. Маю надію, що через рік практика буде розповсюджена на всі школи країни», — зазначає керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

Для участі у проєкті загальноосвітні навчальні заклади трьох населених пунктів мають зареєструватися за посиланням до 24 листопада 2020 року. На основі заповнених реєстрацій Організаторами буде проведено відбір трьох шкіл, результати якого буде оголошено 25 листопада. Основними критеріями для відбору шкіл є мотивація школи, команда проєкту та подальші плани. Початок проєкту – 30 листопада. Участь у проєкті безкоштовна.

Нові вакансії

ТОВ "Прайм Лаб Тек", Полтава
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Миколаїв (Миколаївська обл)
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Тернопіль
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Київ
35 000 грн
НФМ Агро, Івано-Франківськ
Договірна
INTER-EDINSTVO HOLDING , Полтава
Договірна