Кернел став переможцем премії HR-бренд Україна

Компанія «Кернел» стала переможцем національної премії «HR-бренд Україна».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Були відзначені два проєкти компанії: Employee Data Center Kernel отримав перше місце у номінації «Україна», а «СтопКоронавірусРазом» — у номінації «Регіон».

У рамках Employee Data Center Kernel співробітники компанії використовують digital-інструменти, які допомагають підтримувати ефективність бізнес-процесів, якість і швидкість сервісів. Зокрема, на підприємствах функціонують інформаційні кіоски, система «Мій кабінет», центр даних керівника, чат-боти, Power BI та інші адміністративні й HR-сервіси.

kernel-1.jpg (75 KB)

Також HR-команда «Кернел» перед початком пандемії коронавірусу поставила мету — зберегти стійкість бізнес-процесів та впевненість співробітників у стабільності. Тому співробітники всіх підприємств були забезпечені засобами індивідуального захисту, офісний персонал переведено на віддалений режим роботи зі збереженням повної заробітної плати, а корпоративні навчання та івенти — в онлайн-формат. Окрім того, «Кернел» направив 150 млн грн на боротьбу з коронавірусом за межами компанії.

«HR команда Kernel щороку запроваджує проєкти, які стають трендами на ринку праці. Колеги роблять усе можливе, щоб компанія була драйвером глобальних змін у житті кожного співробітника, а також діляться успішними прикладами з іншими компаніям і формують HR-стандарти в бізнес-середовищі України», — йдеться у повідомленні.

Нові вакансії

ТОВ "Прайм Лаб Тек", Полтава
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Миколаїв (Миколаївська обл)
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Тернопіль
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Київ
35 000 грн
НФМ Агро, Івано-Франківськ
Договірна
INTER-EDINSTVO HOLDING , Полтава
Договірна