АгроПризначення у грудні від Latifundist.com

У грудні 2021 р. кадрові перестановки відбулися у ряді агрокомпаній: «Ґудвеллі Україна», «ТД Степова», ALFA Smart Agro, «Полтавазернопродукт», «Кернел», «Украгроком», Corteva Agriscience. Хто та де обійняв нові посади, а кого звільнили — у сьогоднішньому матеріалі.

Читати також: ТОП аграрних кадрових змін у 2021 році

Каспер Торуп-Вілладсен
gydvelli.png (101 KB)

Куди: «Ґудвеллі Україна»
Посада: Генеральний директор

Каспер Торуп-Вілладсен призначений новим генеральним директором компанії «Ґудвеллі Україна» з 1 грудня. Він замінить Крістіана Брокопа, який залишиться на посаді генерального директора Goodvalley Group.

«Я надзвичайно схвильований і приємно вражений тим, що перейму посаду від Крістіана. У мене була можливість спостерігати та вчитися протягом останніх кількох місяців, і я побачив високий рівень професіоналізму, відданості та прагнення покращити всі аспекти діяльності компанії», — прокоментував своє призначення Каспер Торуп-Вілладсен.

До Goodvalley Group Каспер приєднався у липні цього року як віцегенеральний директор.

Юлія Хільченко

hilchenko.jpg (133 KB)

Куди: «ТД «Степова»
Посада: Комерційна директорка

На посаду комерційного директора «ТД Степова» призначено Юлію Хільченко. З 2015 р. вона працювала у BKW Group директоркою з маркетингу, де відповідала за маркетинг в усіх напрямках бізнесу групи компаній. На новій посаді відповідає за розвиток бізнесу в Україні та розширення ринків збуту в країни СНД.

Олександр Демчук

oleksandr-demchuk.jpg (43 KB)

Куди: ALFA Smart Agro
Посада: Фінансовий директор

У грудні компанія ALFA Smart Agro призначила нового CFO — Олександра Демчука. Як фінансовий директор він відповідатиме за впровадження фінансової стратегії відповідно до бізнес-цілей компанії.

Олександр Демчук близько 10 років був фінансовим директором компанії Vitmark і понад 3 років — транспортного холдингу «Євротермінал». Також він має великий досвід роботи в Ernst & Young Ukraine. За ефективне управління операційними ресурсами та впровадження нових інструментів мінімізації валютних ризиків у 2014 р. увійшов до ТОП-50 найкращих CFO України.

«Компанія ALFA Smart Agro динамічно розвивається і посилює лідерські позиції на ринку ЗЗР України. Тому серед наших пріоритетів — інвестиційна політика, а також ефективне довгострокове прогнозування та планування. Є великий потенціал для зміцнення фінансової стійкості ALFA Smart Agro і подальшого росту в різних напрямках діяльності компанії», — прокоментував своє призначення Олександр Демчук.

Наталія Гомон
gomon-natalya.jpg (57 KB)

Куди: «Полтавазернопродукт»
Посада: Генеральна директорка

На посаду генерального директора «Полтавазернопродукт» Наталію Гомон призначено 7 грудня. На сторінці компанії у Facebook вказано, що на керівних посадах в «Астарта-Київ» Наталія Гомон працює вже 10 років.

«У нас одне спільне завдання разом з колективом підприємства — тільки вперед до гарних фінансових показників і результативної роботи. А допоможуть нам цього досягти наполеглива командна праця, людяність та інноваційні підходи в агро. Для успішної роботи маємо все необхідне: бажання працювати, колектив фахівців і підтримку та розуміння партнерів. Переконана, що разом вдасться досягти поставлених цілей», — прокоментувала Наталія Гомон.

Ольга Трофімцева

trofimtseva.jpg (99 KB)

Куди: Міністерство закордонних справ України
Посада: Посол з особливих доручень

У грудні Ольгу Трофімцеву призначили послом з особливих доручень Міністерства закордонних справ України.

«На даній посаді буду опікуватись, в першу чергу, питаннями роботи Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України», — написала Ольга Трофімцева на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у лютому 2021 р. Ольга Трофімцева була назначена головою правління «Асамблеї Аграрних Палат України».

Агрозвільнення

Джеймс К. Коллінз

Звідки: Corteva Agriscience
Посада: Головний виконавчий директор

Компанія Corteva Agriscience оголосила, що головний виконавчий директор Джеймс К. Коллінз йде у відставку з 31 грудня 2021 р. Він працював понад 37 років у Corteva і її попереднику DuPont. З 2017 р. до 2019 р. був головним операційним директором DowDuPont. відповідальним за сегменти сільського господарства, до яких входили DuPont Crop Protection та Pioneer.

 

Віталій Андрющенко

Звідки: «Кернел»
Посада: Головний технолог проєкту Open Agribusiness

У грудні Віталій Андрющенко пішов з посади головного технолога проєкту Open Agribusiness «Кернел». Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ось і завершилася моя 4-річна ера в компанії! Це була неймовірно крута подорож здобуття досвіду, яскравих емоцій, зростання над собою, та й в цілому подолання вершин, на яких ніхто не бував! З величезною вдячністю до всіх, хто був у моєму житті протягом цього часу, хто підставив плече, поділився експертністю, простягнув руку допомоги у особливо нових життєвих випробуваннях — не прощаюся, а кажу до побачення, до зустрічі на просторах України, зустрінемося в полях, і не тільки», — написав Віталій Андрющенко.

Михайло Малков

Звідки: FAO
Посада: Координатор зв'язків з урядом і донорами в Україні

З 1 січня Михайло Малков залишає свою посаду координатора зі зв'язків з урядом та донорами FAO в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Напрямки майбутньої роботи — кліматична та екологічна політики, трансформація продовольчих систем, ESG, харчова безпека, підтримка виробництва крафтових продуктів харчування, протидія нелегальній торгівлі, безпечний обіг хімічних речовин, розвиток рибної галузі — залишаються незмінними, щоправда, додасться багато іншого», — написав Михайло Малков.

Ірина Касьяненко

Звідки: «Украгроком»
Посада: Комерційна директорка

В кінці грудня з посади комерційного директора компанії «Украгроком» пішла Ірина Касьяненко.

«Це був дивовижний, цікавий та складний сезон! Але ми впоралися! Дякую всій команді! Ви неймовірні!», — написала Ірина Касьяненко на своїй сторінці у Facebook.

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна