Тракторист

Рослинництво, С/г техніка, Тракторист-машиніст
16.02.2020

Особливості:

10 000 грн
Повна зайнятість
Херсон, Херсонська обл

Опис вакансії:

Вимоги: 

  • порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. Досвід роботи не менше 5 років.

Обов'язки: 

  • роботи пов'язані з вирощуванням та збиранням зернових культур

Умови роботи: 

Робота постійна на тракторах МТЗ, Т-150, ХТА-200, К-700, комбайнах "ПАЛЕССЕ" та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинський район, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства. В період інтенсивних польових робіт безкоштовне 2-х разове харчування для механізаторів.

Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. "Наєзднікі" і "рвачі" нам не потрібні. Сезонні працівники НЕ ЦІКАВЛЯТЬ ! ДЗВОНИТИ З 8.00 ДО 18.00 !!! Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть СМС, і я пізніше передзвоню!

Резюме не надсилати, тільки звоніть!

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!