Спеціаліст відділу мікробіології (молочна промисловість)

Тваринництво, Продажі, Технолог (тваринник), Лаборант, Завідувач лабораторії, Менеджер з продажу с/г продукції, Менеджер з продажу
15.12.2021

Особливості:

Договірна (ставка +% + бонуси за результатами співбесіди )
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта
Російська, Українська

Опис вакансії:

У компанії «АНКАР-АГРО» ексклюзивного представника Бельгійської компанії «UNISENSOR» на території України у зв’язку з розширенням відділу продажів відкрита вакансія «Спеціаліст відділу мікробіології».

Ми пропонуємо роботу в стабільно зростаючій компанії, в дружньому колективі, з гідною оплатою в обмін на Вашу відповідальність, ініціативність і результативність.

Завдання та обов’язки:

 • здійснення технічної підтримки клієнтів компанії;
 • надання повних консультацій по проведенню лабораторних аналізів на визначення антибіотиків у молоці з допомогою експрес-тестів виключно Unisensor Бельгія, Ankar 4 Milk Test Бельгія та Garant Китай;
 • консультації партнерів стосовно використання доповнюючого обладнання для проведення таких тестів;
 • підтримка клієнтів у розв’язанні технічних питань щодо роботи лабораторного обладнання (інкубатори, зчитуючі прилади для експрес-тестів, аналізатори молока і т. ін.,) консультації по його налаштування, за потреби проведення первинного огляду такого обладнання для визначення поломки;
 • продаж тестів для визначення антибіотиків у молоці та лабораторного обладнання.

Вимоги:

 • повна або базова вища освіта за спеціальністю мікробіолог або технолог;
 • стаж роботи не менше 1 року;
 • розуміння проведення лабораторних аналізів відповідно до нормативної документації;
 • знання чинних стандартів і технічних умов;
 • знання лабораторного посуду, витратних матеріалів та обладнання для лабораторій;
 • уміння проведення лабораторних аналізів;
 • особисті якості: порядність, організованість, пунктуальність, відповідальність.

Умови роботи:

 • п’ятиденний робочий тиждень, 09:00 — 18:00;
 • місце роботи — м Київ, 300 м від м. Нивки
 • випробувальний термін — 1−3 місяці.

З нашого боку гарантуємо:

 • своєчасна і в повному обсязі оплата праці,
 • ЗП: орієнтовний рівень — 15 000 ставка +% + бонуси за результатами співбесіди, (ставка на період стажування оговорюється на співбесіді).
 • при зростаючих показниках — навчання за рахунок компанії;
 • можливість реалізувати свої найсміливіші плани і амбіції;
 • робота в стабільній компанії;
 • робота в колективі фахівців;
 • кар'єрний ріст при зростаючих показниках, дотримуючись усіх правил компанії.

Чому саме наша компанія?

У нас:

 • дружний, позитивний і активний колектив,
 • корпоративні заходи;
 • премії та бонуси за підсумком року,
 • офіційне оформлення та офіційна заробітна плата.

Вам підходять умови роботи в нашій компанії? Дзвоніть/пишіть прямо зараз!!! Можливо ми створені одне для одного)

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Луї Дрейфус Компані Україна, Тернопіль
Договірна
Дельта Вілмар Україна, Одеса
Договірна
Агрейн, Київ
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Тернопіль
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Тернопіль
Договірна
Науково-виробнича агрокорпорація Степова, Синельникове
15 000 грн

Почитати про Агророботу

Основне завдання — забезпечити безпеку кожного спеціаліста — засновник DroneUA

Засновник компанії DroneUA Валерій Яковенко зазначив, що в умовах ймовірного посилення російської агресії важливо не зупиняти поточну діяльність. Адже триває активна підготовка до сільськогосподарського сезону і від правильної підготовки залежить ефективність бізнесу кожного українського аграрія. Про це пише «Економічна правда». «Наше основне завдання — забезпечити безпеку кожного спеціаліста, переконатися, що персональних ризиків для колег немає, але одночасно ми бачимо необхідність злагодженої роботи для підтримки України», — наголосив Валерій Яковенко. За його словами, компанія опрацьовує різні ланцюжки поставок, логістики, комунікацій, щоб визначити найслабші ланки. Також фахівці намагаються знизити ризики і збільшити обсяги закупівель. Окрім того, оновлюється комунікацію з колегами із силових відомств, щоб за необхідності надати максимальний рівень технічної підтримки. «Як і у 2014 році, ми докладатимемо максимум зусиль, щоб технології, які надає наше підприємство, були спрямовані на усунення загроз, а наше технічне обладнання на балансі волонтерів, силових відомств та Міністерства оборони обслуговувалося і максимально швидко поверталося до ладу», — каже він.

Вчора
49
Вчора
55
На Хмельниччині найбільшим попитом у 2021 р. користувалися професії сфери сільського господарства

На Хмельниччині у 2021 р. найбільшим попитом користувалися професії сфери сільського, лісового та рибного господарств, торгівлі та послуг, переробної промисловості та транспорту.  Про це інформує пресслужба Хмельницької ОДА. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 27,4 тис. вакансій. Середній розмір заробітної плати становив 7354 грн. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 63,6% вакансій було укомплектовано. Серед основних показників діяльності Хмельницької обласної служби зайнятості у 2021 році: • 19,4 тис. громадян працевлаштовано, в тому числі 13,2 тис. зареєстрованих безробітних; • 2,6 тис. чоловік було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру; • 3,2 тис. чоловік проходили професійне навчання; • видано 10 ваучерів громадянам 45+, які навчалися за професіями тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, фізична терапія, ерготерапія та кухар; • 12 безробітних отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності; • профорієнтаційні послуги отримали 65 тис. громадян, з них 37 тис. зареєстровані безробітні.

26 січ. 2022 р.
74
Мінекономіки та МОП визначили нові ініціативи розвитку ринку праці України

У рамках робочої зустрічі заступник міністра економіки України Ігор Дядюра та представники Міжнародної організації праці (МОП) обговорили напрями поглиблення співпраці в рамках проектів, які реалізуються МОП в Україні, а також нові ініціативи щодо розвитку ринку праці та сфери зайнятості в Україні. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. «‎Поглиблення співробітництва між Урядом України та Міжнародною організацією праці дозволить підвищити рівень зайнятості населення, прискорити працевлаштування безробітних, посилити захист прав працівників, а також покращити рівень послуг, що надають Служба зайнятості та Держпраці робітникам та роботодавцям», — зазначив Ігор Дядюра. Зокрема, реалізація таких проектів МОП як «‎Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», «‎На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» та «‎Права у світі праці: покращення дотримання Україною основних міжнародних трудових норм» буде спрямована, з-поміж іншого, на: поглиблення координації в рамках реформування політики зайнятості, ринку праці та регулювання трудових відносин; цифровізацію і покращення якості надання послуг Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці; розвиток соціального діалогу та поглиблення тристороннього співробітництва між Урядом та представниками роботодавців і профспілок; вдосконалення законодавства у сфері безпеки і здоров’я на роботі, приведення його у відповідність до міжнародних стандартів; забезпечення ефективного регулювання у сфері оплати праці та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

25 січ. 2022 р.
120
На Одещині за дивних обставин загинув очільник обласного управління Держгеокадастру

На Одещині знайшли тіло високопосадовця, який очолював обласне управління Держгеокадастру.  Повідомляє видання «Думская» з посиланням на джерела в поліції. Ймовірне самогубство (або вбивство) сталося 22 січня на польовій дорозі між с. Нерубайське та с. Холодна Балка Одеського р-ну. Там було виявлено автомобіль Volkswagen Caddy, на сидінні водія якого знаходилося тіло чоловіка. У нього були розрізані вени, а поруч лежали закривавлені ножиці. Зазначається, що встановлено особу загиблого. Ним виявився житель м. Болград Дмитро Кукол 1980 р. народження. Він обіймав посаду керівника відділу використання земель сільськогосподарського призначення та був заступником керівника Головного управління Держгеокадастру на Одещині. До весни 2021 р. чоловік очолював регіональний головний комітет, а ще раніше був начальником відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та земельних відносин Затоківської селищної ради. Наразі причини та обставини загибелі чиновника встановлюються.