Менеджер з продажу с/г послуг

Продажі, Менеджер з продажу ЗЗР, Менеджер з продажу насіння, Менеджер з продажу добрив, Менеджер з продажу с/г техніки, запчастин, Менеджер з продажу с/г продукції, Менеджер із збуту ветпрепаратів, кормів, Менеджер по роботі з клієнтами, Менеджер з продажу
01.11.2021

Особливості:

20 000 грн (+ рiчнi бонуси)
Повна зайнятість
Тернопіль, Тернопільська обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Молода, амбіційна компанія ТОВ «Крафтмаєр» https://kraftmeier.tech — лідер з послуг в сфері сільського господарства, шукає енергійних менеджерів з продажу в сегменті В2В (непродовольча група товарів). Перевагу матимуть амбіційні, цілеспрямовані кандидати з активною життєвою позицією, бажанням кар єрно зростати та розвиватись, та з відповідним досвідом роботи від 1 року.

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, стабільну роботу, кар єрний зріст, конкурентну заробітну плату із своєчасною виплатою та високими відсотками з продажів.

Умови:

 • Робочий графік Пн-Пт 9:00 — 18:00 (готовність до ненормованого формату работи, доступність у мережах — Viber, Whats up, Telegram)
 • Розмір З/П визначається індивідуально, за результатами співбесіди
 • Випробувальний термін — оплачуваний
 • Офіційне працевлаштування після проходження випробовувального терміну

Вимоги:

 • Відповідальність, виконавчість, старанність
 • Стресостійкість
 • Висока працездатність
 • Уважність до деталей
 • Аналітичне мислення
 • Персональна змотивованість
 • Швидке навчання та адаптація
 • Вища закінчена освіта
 • Досвід роботи від 1 року: активні / прямі продажі, сегмент B2B / непродовольча група товарів
 • Досвід роботи в сфері сільського господарства (продаж агро- техніки, зап.частин, хімії тощо) — буде перевагою, але не є визначальним критерієм
 • Клієнторієнтованість (індивідуальний підхід) та комунікабельність (вміння вибудовувати довгострокові відносини)
 • Орієнтованість на результат: вміння переконувати, працювати із запереченнями, закривати угоди
 • Вміння формувати привабливу комерційну пропозицію
 • Знання офісних програм: MS Word, Excel, 1С

Обов’язки:

 • Заповнення CRM-системи при будь-якій події у клієнта
 • Узгодження з замовником і фінансовими службами індивідуальних цін
 • Підготовка бізнес-кейсу на прибутковість клієнта для оцінки можливої межі знижки
 • Узгодження із замовником і юристами компанії договору на поставку / надання послуг
 • Контроль зворотнього зв язку щодо якості товару або послуг і передача претензій/рекомендацій в необхідний відділ
 • Контроль над забезпеченням доставки товару клієнту або проведення робіт на об'єкті клієнта
 • Робота з дебіторською заборгованістю
 • Підготовка для відділу маркетингу інформації про ступінь задоволеності клієнтів товарами або послугами компанії, в т.ч. формування пропозицій щодо реформування товарів і послуг
 • Збір інформації про власний регіональний ринок
 • Аналіз діяльністі та пропозицій конкурентів
 • Формування та дотримання плану продажів
 • Робота із «холодною» та «гарячою» базою клієнтів
 • Пошук клієнтів, ведення бази даних
 • Участь у виставках, форумах, заходах
 • Проведення презентації послуг/продуктів
 • Проведення зустрічей із клієнтами
 • Підготовка попередніх та остаточних комерційних пропозицій
 • Контроль оплати рахунків клієнтами
 • Контроль отримання підписаних документів від замовника та виконавця / актів виконаних робіт тощо. 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Контінентал Фармерз Груп , Радехів
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Буськ
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Кам'янка-Бузька
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Старий Самбір
Договірна

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

3 бер. 2022 р.
4267
3 бер. 2022 р.
4549
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

1 бер. 2022 р.
4177
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

28 лют. 2022 р.
4388
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.