Консультант з розробки проектів актів законодавства з питань створення організацій водокористувачів (ОВК)

Землевпорядники, Юридична діяльність, Інженерія
21.07.2020

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта
Англійська (просунутий)

Опис вакансії:

Загальна інформація:

Програма  «АГРО» є п’ятирічним проектом, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Програма АГРО застосовуватиме системний ринковий підхід до вирішення проблем та зняття обмежень в основних допоміжних функціях ринкових систем, включаючи діяльність в сфері зрошення та дренажу.  Необхідність реалізації іригаційної реформи обумовлена потенціалом України у підвищенні продуктивності виробництва, можливостей для збільшення експорту, адаптації до ринкового сільського господарства,  заохочення інвестицій, підвищення ефективності.

У серпні 2019 року Кабінет Міністрів схвалив Стратегію зрошення та  дренажу в Україні до 2030 року, що спрямована на визначення стратегічної державної політики щодо зрошення та дренажу, забезпечення сталого екозбалансованого розвитку землеробства в Україні.

Стратегія зрошення та  дренажу в Україні передбачає створення ефективного та дієвого сектору послуг іригації та дренажу, в управлінні яким беруть участь водокористувачі. Створення сильних організацій користувачів водних ресурсів є найбільш оптимальним способом забезпечити відповідальне керівництво зрошуваним землеробством, захищаючи, водночас, інтереси всіх його членів.

Мета завдання:

Метою роботи консультанта з розробки проектів актів законодавства з питань створення організацій водокористувачів (надалі – «консультант з питань ОВК») є розробка законопроекта про організації водокористувачів та супровідних нормативних актів.

Основні функції:

 • Аналіз чинного законодавства та нормативно-правових актів для з’ясування як ОВК мають бути описані в законі;
 • Розробка законопроекту про ОВК та супровідних матеріалів;
 • Під керівництвом команди АГРО консультації щодо законопроекту із зацікавленими сторонами;
 • Доопрацювання законопроекту про ОВК;
 • Проведення аналізу проектів нормативно-правових актів, що пропонуються зацікавленими сторонами при розробці законодавства про ОВК, та підготовка висновків та пропозицій до них;
 • Участь у проведенні спеціальних заходів, пов’язаних з законопроектом про ОВК та управлінням водними ресурсами (презентацій, зустрічей, обговорень тощо);
 • Участь у робочих групах, засіданнях та інших заходах, що стосуються діяльності;
 • Виконання будь-яких інших відповідних та необхідних завдань, що стосуються діяльності.

Умови, терміни та місце виконання завдання та керівництво:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення короткострокового договору підряду, термін якого визначатиметься в залежності від обсягу визначених завдань, що включені до Річних планів робіт Проекту.

Результати виконання завдання:

Результат 1. Законопроект про ОВК, пояснювальні записки з аналізом норм чинного законодавства та порівняльні таблиці до законопроекту, оформлені відповідно до вимог нормопроектувальної техніки та чинного законодавства.

Результат 2. Доопрацьований законопроект про ОВК, пояснювальні записки та порівняльні таблиці до них, оформлені відповідно до вимог нормопроектувальної техніки та чинного законодавства.

Результат 3.    Презентації в PowerPoint та інформація про участь у зазначених спеціальних заходах.

Консультант з питань ОВК працюватиме під безпосереднім керівництвом Радника з питань зрошення проекту «АГРО».

Місце виконання завдання – м. Київ за місцем розташування виконавця з можливістю короткотермінових виїздів за потребою та відряджень по Україні.

Термін виконання завдання: з 1 серпня 2020 року по 31 грудня 2020 року, загальна кількість днів: 60 днів.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 • Не менше п’яти років досвіду роботи юристом. Продемонстрований досвід розробки законопроектів у галузі сільського господарства.
 • Досвід в наданні експертно-консультативної допомоги органам влади центрального та регіонального рівня.
 • Знання у сфері управління водними ресурсами, зрошувальних та дренажних систем, включаючи їх правове регулювання в Україні є бажаним.
 • Знання європейського та міжнародного досвіду правового регулювання створення організацій водокористувачів є бажаним.

Вимоги щодо освіти:

Мінімальна кваліфікація бакалавра права, перевага Магістр.

Знання мов:

Вільна українська, рівень англійської, достатній для професійних цілей.

Необхідність подорожувати: Можливість виїздити у відрядження по Україні.

Навички та вміння:

Комп'ютерні навички на рівні досвідченого користувача: спроможність використовувати в роботі такі програмні продукти як MS Office 365 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint та інші).

Досвід роботи у колективі, хороші навички спілкування та виконання завдань в стислі строки  та інших складних умовах.

Принципи ділової етики

Кандидат повинен дотримуватись принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл». Успішний кандидат погоджується виконувати свої обов’язки сумлінно, в повному обсязі та відповідно до своїх здібностей, дотримуватись місцевого законодавства та звичаїв, діяти у відповідності до принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» та прийнятих в Україні стандартів. З принципами ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» можна ознайомитись у місцевому офісі Компанії. Якщо кандидат зіткнеться із питаннями чи проблемами етичного характеру такими, як конфлікт інтересів, хабарництво або відкати, подарунки, плагіат і т.д., він може проконсультуватися з Керівником Проекту «АГРО» за електронною адресою dvanatta@chemonics.com.

Порядок подання резюме

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 15 липня 2020 р. з поміткою «консультант з питань ОВК» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

«Кімонікс» - компанія, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.

 

 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Target Consulting Group, Одеса
1 500 грн
Контінентал Фармерз Груп , Красилів
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Старокостянтинів
Договірна
ТАС Агро, Ромни
Договірна
ТАС Агро, Умань
Договірна