Інженер з питань охорони праці

Агрохолдинги, Менеджмент, Елеватори, комбікормові заводи, Інженерія, Робітники, різноробочі, Інженер з якості
25.05.2021

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Вінниця, Вінницька обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Міжнародна компанія, що має потужності — Рахнянський зерновий склад (Вінницька обл), Сердюківський зерновий склад (Черкаська обл) — відкрила вакансію на посаду інженера зпитань охорони праці, екології та пожежної безпеки.

Вимоги:

 • Законодавчі і нормативно-правові акти, методичні матеріали з питань охорони праці.
 • Основні технологічні процеси підприємства та його структурних підрозділів.
 • Психофізіологічні вимоги до працівників виходячи з категорії важкості робіт, обмеження застосування праці жінок, підлітків, робітників, переведених на легку працю.
 • Перспективи технічного розвитку підприємства.
 • Особливості експлуатації устаткування, яке застосовується на підприємстві.
 • Правила і засоби контролю відповідності технічного стану устаткування вимогам безпечного ведення робіт.
 • Передовий вітчизняний та зарубіжний досвід з охорони праці.
 • Основи трудового законодавства.
 • Правила внутрішнього трудового розпорядку, вимоги з охорони праці, протипожежної безпеки і виробничої санітарії.
 • Знання специфіки технологічного процесу виробництва продукції підприємства.
 • Володіння методами вивчення умов праці на робочому місці, переважно в сфері елеваторного виробництва або в аналогічній сфері.
 • Володіння українською мовою.
 • Повна вища професійна освіта спеціального напряму (спеціаліст, бакалавр).
 • Досвід роботи на аналогічних посадах від 3-х років.
 • Володіння ПК:  MS Office (1C, MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook).
 • Відмінні комунікативні навички, Гарні навички організації свого робочого процесу, Здатність самостійно вирішувати поставлені безпосереднім керівником завдання, Аналітичні здібності, Знання основ економіки, організації праці та виробництва, Наявність посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, зокрема посвідчення по наступним темам: основні законодавчі акти з питань охорони праці, перша домедична допомога, пожежна безпека, електробезпека не нижче ІІІ групи бажано.

Обов'язки:

1. Здійснює контроль за дотриманням законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці, за наданням працівникам встановлених пільг і компенсацій за умовами праці.

2. Здійснює контроль за дотриманням технологічної дисципліни і правильною експлуатацією технологічного обладнання.

3. Відповідає за взаємодію підприємства з Державною службою з питань праці, а також отримання дозвільних документів від даної служби.

4. Вивчає умови праці на робочих місцях, готує і вносить пропозиції щодо розробки та впровадження більш досконалих конструкцій огороджувальних пристроїв, запобіжних і блокувальних пристроїв, інших засобів захисту від впливу небезпечних і шкідливих виробничих факторів.

5. Бере участь у проведенні перевірок, обстежень технічного стану будівель, споруд, обладнання, машин і механізмів, стану санітарно-технічних пристроїв, санітарно-побутових приміщень, засобів колективного та індивідуального захисту працівників, визначенні їх відповідності вимогам нормативно-правових актів з охорони праці, та при виявленні порушень, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників або можуть привести до аварії, вживає заходів щодо припинення експлуатації машин, устаткування і виконання робіт на дільниці, на робочих місцях.

6. Організовує виконання робіт, що забезпечують підвищення рівня технологічної підготовки, скорочення витрат сировини, матеріалів, витрат праці і зростання продуктивності праці.

7. Спільно з іншими підрозділами підприємства проводить роботу з атестації робочих місць і сертифікацію виробничого обладнання на відповідність вимогам охорони праці.

8. Бере участь у розробленні заходів щодо запобігання професійним захворюванням і нещасним випадкам на виробництві, поліпшення праці і доведення їх до вимог нормативних правових актів з охорони праці, а також надає організаційну допомогу з виконання розроблених заходів.

9. Контролює вчасне проведення відповідними підрозділами необхідних випробувань і технічних оглядів стану устаткування, машин і механізмів, дотримання графіків вимірів параметрів небезпечних і шкідливих виробничих факторів, виконання приписів органів нагляду та контролю за дотриманням діючих норм, правил та інструкцій з охорони праці.

10. Бере участь у розгляді питання про відшкодування роботодавцем шкоди, заподіяної працівникам каліцтвом, професійним захворюванням або іншими ушкодженнями здоров'я, пов'язаним з виконанням ними трудових обов'язків.

11. Надає методичну допомогу в складанні списків професій і посад, відповідно до яких працівники повинні проходити обов'язкові медичні огляди; при розробці й перегляді інструкцій з охорони праці, стандартів підприємства, системи стандартів безпеки праці; по організації інструктажу, навчання і перевірки знань працівників з охорони праці.

12.  Проводить навчання та перевірку знань з питань охорони праці з усіма працівниками підприємства.

13. Проводить вступні інструктажі з охорони праці з усіма, хто приймається на роботу, приїздить у відрядження, учнями і студентами, прибулими на виробниче навчання або практику.

14. Здійснює контроль за організацією зберігання, обезпилювання спеціального одягу та інших засобів індивідуального захисту, станом запобіжних пристосувань і захисних пристроїв, а також правильним витрачанням коштів, виділених на виконання заходів з охорони праці. Своєчасно подає заявку на придбання засобів індивідуального захисту, організує запас заходів індивідуального захисту на складі у відповідності до узгодженого переліку. Складає звітність з охорони праці за встановленими формами і у відповідні терміни.

15. Приймає участь у щотижневих нарадах із керівництвом компанії та Керівником з питань охорони праці та навколишнього середовища в Україні.

16. Готує для погодження перелік капітальних проектів з питань охорони праці та навколишнього середовища, питань пожежної безпеки.

17. Відслідковує виконання капітальних проектів з питань охорони праці та навколишнього середовища, питань пожежної безпеки.

18. Приймає участь в інших капітальних проектах, в рамках яких виконуються роботи підвищеної небезпеки.

19. Розробляє плани з охорони праці та навколишнього середовища та питань пожежної безпеки для виробництва.

20. Підтримує та розробляє стандарти з питань охорони праці та навколишнього середовища, питань пожежної безпеки.

21. Проводить оцінку ризиків для виробничих підрозділів.

22. Впроваджує систему управління охороною праці (СУОП) та проводить регулярні аудити.

23. Розробляє План Реагування на надзвичайні ситуації згідно специфіки підприємства.

24. Приймає участь в розробці аналізу першопричин для розслідування інцидентів.

25. Виконує ключові показники ефективності з питань охорони праці та навколишнього середовища.

26. Розробляє та виконує план навчання виробничого персоналу і з питань охорони праці та навколишнього середовища, та питань пожежної безпеки.

27. Організовує функціонування Добровільної пожежної охорони на підприємстві.

28. Контролює проведення інструктажів на робочих місцях та виконання вимог інструкцій та положень з питань охорони праці навколишнього середовища та питань пожежної безпеки на робочих місцях.

29. Контролює виконання робіт підвищеної небезпеки у відповідності до діючого законодавства в Україні.

График работы: пн. - пт., з 8:00г - 17:00г. 1-година перерва на обід.

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Дельта Вілмар Україна, Южне
Договірна
Дельта Вілмар Україна, Южне
Договірна
Дельта Вілмар Україна, Южне
Договірна
ТОВ Агро Хім, Київ
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна
HR Business Connection , Чернігів
Договірна

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

8485
9144
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

8187
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

8238
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.