Земельна агенція Volodar уклала перші угоди з купівлі-продажу землі з IT-фахівцем

Земельна агенція Volodar (Володар) провела перші операції з купівлі-продажу землі. Покупцем став IT-фахівець, який має намір передати земельні ділянки в оренду агропідприємству.

Про це розповів співзасновник земельної агенції Volodar Володимир Нагорний в коментарі Latifundist.com.

«З початку старту ринку землі Volodar допоміг укласти дві земельні оборудки. Покупець землі, в нашому випадку інвестор, — IT-фахівець Віктор, який проживає у Києві. Він придбав дві земельні ділянки: 1,97 га вартістю 43,52 тис. грн і 1,24 га вартістю 13 тис. грн. Угоди були укладені 16 липня 2021 року, а оформлення всіх документів зайняло всього 4 години», — розповів Володимир Нагорний.

Земельні ділянки були придбані в Рівненській області. Для інвестора середня ціна за 1 га склала 21,8 тис. грн або близько $800/га, а витрати за договорами на купівлю двох земельних ділянок — трохи більше 12 тис. грн. 

«Покупець залишився задоволений угодою. Про це свідчить те, що він має намір продовжити покупку землі, і в планах до 2024 року придбати до 100 га сільськогосподарських угідь. Наш покупець вперше придбав землю і не планує займатися сільським господарством. Надалі він має намір передати земельні ділянки в оренду агропідприємству», — резюмував Володимир Нагорний.

Нові вакансії