Віталій Ільченко очолить UKRAVIT SCIENCE PARK

Компанія UKRAVIT оголосила про об’єднання своїх активів. Відтепер на українському агрохімічному ринку з’явився новий гравець — UKRAVIT SCIENCE PARK, який очолить Віталій Ільченко

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Об’єднана компанія поєднала у своїй структурі «Укравіт Агро», завод UKRAVIT та Інститут здоров'я рослин. Головний офіс залишається, як і раніше, в Києві. 

«За 22 роки на ринку ми суттєво виросли: з невеликого виробництва в Черкасах ми перетворились на найбільшого українського виробника засобів захисту рослин і мікродобрив. Сьогодні в нашому розпорядженні близько 30 тис. м кв. виробничих і складських приміщень, унікальний R&D центр, 18 власних регіональних представництв, що в комплексі дозволяє реалізовувати будь-які аграрні рішення для всіх регіонів України», — зазначив очільник компанії.

Віталій Ільченко запевнив, що об’єднання активів буде корисним у першу чергу для клієнтів та партнерів, що співпрацюють з компанією.

«Об’єднання дасть нам змогу працювати як єдиний збалансований механізм і суттєво спростить прийняття низки управлінських рішень, а також дозволить ще оперативніше розробляти нові продукти та рішення, впроваджувати новітні технології і повніше розкривати потенціал наших фахівців. UKRAVIT SCIENCE PARK — це ще один важливий крок у розвитку аграрної галузі України», — зауважив він.

Читати також: АгроПризначення у серпні від Latifundist.com

Нові вакансії

HR Business Connection , Київ
80 000 грн
ТОВ "Омега три", ТМ "Щасливе курча", Золотоноша
Договірна
ТОВ "Омега три", ТМ "Щасливе курча", Золотоноша
15 000 грн
Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ ТМ-АГРО, Черкаси
35 000 грн
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна