Середня зарплатня на ДП МТП Южний досягла 31 935 грн

Середня заробітна плата співробітників державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» становить 31935 грн на місяць. За 8 місяців 2020 року працівникам було виплачено 648,4 млн грн зарплати.

Про це повідомляє прес-служба ДП «МТП «Южний».

«Головний ресурс та цінність ДП «МТП «Южний» — його працівники. На підприємстві завжди своєчасно та у повному обсязі виконуються соціальні зобов’язання. Середньооблікова чисельність робітників за 8 місяців — 2667 осіб. Від початку 2020 року працівник підприємства в середньому отримував 31 900 грн в місяць. Робочий основної професії підприємства — докер-механізатор отримував 51 700 грн в місяць», — зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Сергій Ковшар.

Средняя зарплата укр 2017-2020.jpg (2.01 MB)

Заробітна плата складається з основної, додаткової та інших заохочувальних та компенсаційних виплат. На підприємстві використовують 62 статті нарахування додаткової заробітної плати, серед яких щомісячна премія, надбавка за вислугу років, доплати, надбавки та відпускні. До заохочувальних та компенсаційних відносяться виплати: матеріальну допомогу на оздоровлення раз на рік, премія до Дня морського та річкового флоту України, 13-та заробітна плата.

Нові вакансії

АСТАРТА-КИЇВ, Чернігів
8 000 грн
Рома, Первомайський
Договірна
Аграрні системні технології, Рівне (Рівненська обл)
Договірна
Поділляагрозахист, Хмельницький
Договірна