На освітній платформі Культиварій стартує курс Цариця Полів

Освітня платформа «Культиварій» оголошує набір на новий широкомасштабний курс «Цариця Полів», який охоплює повний операційний цикл кукурудзи — від підбору насіння до продажу врожаю на експорт. 

«Досвідчені українські та іноземні спікери у понад 40 лекціях розкажуть про планування сезону, технології вирощування, зберігання та продаж найголовнішої експортної агрокультури України. В рамках курсу учасники також отримають 8 практичних занять, виїзди на господарства з практиками та спікерами курсу, що допоможе аграріям вийти на новий рівень підготовки до сезону», — зазначили представники платформи «Культиварій».

Раніше курс вже презентували на бізнес-конференції OkAgro, програма та спікери зацікавили багатьох аграріїв та учасників ринку.

Серед спікерів курсу:

Царица_виджет 600х300_3.jpg (176 KB)

Новий курс буде корисним тим сільгоспвиробникам чи інвесторам у агробізнес, хто хоче стабільно вирощувати продуктивну царицю полів з найвищою маржинальністю незалежно від погодних умов та економічної ситуації в країні. 

«Завдяки цьому курсу аграрії зможуть самостійно програмувати свій кукурудзяний результат, розраховувати дію всіх агрономічних та економічних факторів, що на нього впливають. Разом зі спікерами, ми хочемо допомогти сільгоспвиробникам виростити високопродуктивну кукурудзу за оптимальні гроші. А далі — зважено продати врожай по гарній ціні», — зазначила керівник освітньої платформи «Культиварій» Олександра Камишіна.

Щоб замовити курс, переходьте за посиланням.

Деталі за тел. +38 (050) 023-89-87, e-mail: kultivariy@latifundistmedia.com.

 

Нові вакансії

Група компаній System, Київ
Договірна
Смаком Агро, Бердянськ
Договірна
Луї Дрейфус Компані Україна, Тернопіль
Договірна
Дельта Вілмар Україна, Одеса
Договірна
Агрейн, Київ
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Тернопіль
Договірна