Людмила Красюк: Агро — покликання, а фотографія — хобі

Latifundist Media спільно з партнером LNZ Group 23 грудня підбили підсумки конкурсу на краще сільськогосподарське фото-2020. Переможцем у спеціальній номінації «Вибір LNZ Group» стала Людмила Красюк. AgroRobota.com.ua дізналася, що фотограф не лише робить прекрасні світлини, а і працює в агро. Тому ми зв’язалися з нею і розпитали про магію поля у кадрі.

krasuk_1.jpg (93 KB)

AgroRobota.com.ua: Розкажіть, будь ласка, як пов'язали своє життя з агро?

Людмила Красюк: У 2006 р. я закінчила Національний аграрний університет (наразі НУБіП України), факультет агрохімії. І потім пішла в аспірантуру в «Інститут землеробства НААН» у Чабанах. У 2011 р. захистила кандидатську роботу за спеціальністю «Загальне землеробство» і маю ступінь кандидат сільськогосподарських наук. Я продовжила працювати в інституті на посаді старшого наукового співробітника. Коло моїх досліджень — загальне і органічне землеробство.

Читати також: АгроАбітурієнт: Чому випускники НУБіП України затребувані на ринку праці

krasuk_6.jpg (480 KB)

AgroRobota.com.ua: То маєте за плечима багатий досвід. Як вважаєте, агро — перспективна галузь? 

Людмила Красюк: Агросектор завжди був, є і, сподіваюся, буде важливою складовою економіки нашої держави, від функціонування якої залежить продовольча безпека країни. Тому це дуже важлива і перспективна галузь.

AgroRobota.com.ua: Як давно Ви почали займатися фотографією?

Людмила Красюк: Після захисту кандидатської роботи пішла у декретну відпустку і тоді ж почала фотографувати. Перші роботи були зроблені на простий Olympus. У 2015 р. я вийшла з декрету, але своє хобі не залишила. Улюблена справа і професія переплелися. Зараз я знімаю дітей. Тематика моїх робіт — агро, сільське господарство.

krasuk_2.jpg (67 KB)

AgroRobota.com.ua: Чому саме такий вибір?

Людмила Красюк: Мені подобається працювати з дітьми. Я сама шукаю цікаві обличчя і пропоную теми. Наприклад, коли вперше побачила дівчинку, яка зображена на фото, що принесло перемогу у конкурсі, то одразу виникла ідея зробити фото у осінню пору. Під час цієї фотосесії вдалося зробити понад 20 вдалих кадрів.

AgroRobota.com.ua: Яку назву дали цій роботі?

Людмила Красюк: Над цим ще слід подумати. Треба, щоб назва передавала глибокий зміст роботи. На фото дівчинка тримає в руках кукурудзу, вирощену із зернини, дивиться на небо і дякує за погоду, дощі, сонце і за те, що матінка-природа дала такий урожай.

krasuk_3.jpg (262 KB)

AgroRobota.com.ua: Ваші фотографії отримували інші нагороди чи відзнаки?

Людмила Красюк: Для мене перемога й у цьому конкурсі стала несподіванкою. Про конкурс дізналася з Facebook, відправила декілька фотографій і навіть забула про них. Адже на той час було багато роботи, готувала звіти, а ввечері працювала над новорічними фотопроектами. Про перемогу дізналася з тієї ж соцмережі. Це було дуже приємно і несподівано. Свої роботи відправляю на конкурси дуже мало, бо бракує часу. Важко поєднувати хобі й основну роботу.

AgroRobota.com.ua: Ваші роботи тим чи іншим чином пов'язані з сільськогосподарською тематикою. Чому саме так? Це якась магія агро?

Людмила Красюк: Я багато їжджу, роздивляюся поля і так з'являються ідеї для фото. На моїй малій батьківщині в Прилуках дуже красиво цвіте люпин і ріпак. А ще виходять красиві фото на фоні чорної ріллі після збирання врожаю. 

krasuk_5.jpg (131 KB)

AgroRobota.com.ua: Які фотосесії хочете зробити найближчим часом?

Людмила Красюк: У мене є цікавий задум зробити не фотозйомку, а фотоісторію. Хочу показати відбір проб ґрунту для аналізу: як починається цей процес і що отримаємо в результаті. Все обладнання у нас є на роботі. А моделлю стане хлопчик.

AgroRobota.com.ua: Ми обов’язково будемо чекати! Дякуємо за цікаву бесіду!

Нові вакансії

ФОП Жук І.В, Запоріжжя
25 000 грн
Барком, Львів
Договірна
Аграрні системні технології, Миколаїв (Львівська обл)
Договірна
ТОВ "ФЕРСТ ФЛОРАЛ ЮКРЕЙН", Київ
15 000 грн
ВОЛКРАФТ ТОВ, Радомишль
13 000 грн