АгроПризначення у листопаді від Latifundist.com

У останній місяць осені кадрові перестановки відбулися у агрохолдингу МХП, «Державній продовольчо-зерновій корпорації України», Торгово-промисловій палаті України, а також в компаніях AgriCensus, Barva Invest. Де і коло звільнили у агросекторі також розповів Latifundist.com у новому матеріалі «Аграрні призначення 2020: Листопад».

Олексій Безуглий

bezuglyj-aleksej.jpg (295 KB)

Куди: МХП

Посада: Директор департаменту маркетингу

У листопаді на посаду директора департаменту маркетингу агрохолдингу МХП призначений Олексій Безуглий.

«Більше двох місяців ми працювали над пошуком керівника, який очолить напрям маркетингу і разом з командою працюватиме над трансформацією МХП. Як ми переконалися, для нас важливі не тільки напрямок, в якому ми рухаємося, а й швидкість. Тому нового ТОП-гравця в команду маркетингу ми вибирали виважено і ретельно», — прокоментував призначення віце-президент з організаційної ефективності і управління персоналом Андрій Булах.

Олексій Безуглий має більше 18 років досвіду на ринку FMCG, 15 з яких — на керівній посаді. Вніс великий внесок у розвиток компаній «Оболонь», «КОНТІ» , Beverage Trading Company, Biosphera Corporation та ін. Вивів на ринок більше 5 успішних брендів напоїв.

«Щасливий приєднатися до команди МХП в період трансформації. Розвиток брендів з високою доданою вартістю, які будуть необхідними і корисними для наших клієнтів, — це мій основний пріоритет», — зазначив Олексій Безуглий.

Андрій Власенко

Andrey_Vlasenko.jpg (16 KB)

Куди: «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ)

Посада: Тимчасово виконуючий обов'язки голови правління

На посаду тимчасово виконуючого обов'язки голови правління ДПЗКУ екс-депутат облради від «Батьківщини» Андрій Власенко призначений 11 листопада. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Кабміну. З 2018 року Андрій Власенко був директором ДП «Укрліктрави». У жовтні цього року звільнений з займаної посади.

У повідомленні Міністерства економіки за 26 жовтня зазначається, що звільнення відбулося «на основі службового розслідування, інформації про незадовільний фінансово-господарський стан підприємства, а також у зв'язку з неналежним виконанням службових обов'язків». На момент його звільнення загальний податковий борг підприємства становив 12 млн грн. Але через час дане повідомлення з сайту міністерства було видалено. Вже 6 листопада Андрія Власенко призначили в.о. заступника голови правління ДПЗКУ.

Ольга Трофімцева

trofimtseva.JPG (189 KB)

Куди: Торгово-промислова палата України

Посада: Радник президента ТПП України з питань міжнародних зв'язків

Про своє призначення на посаду радника президента Торгово-промислової палати України з питань міжнародних зв'язків Ольга Трофімцева повідомила на сторінці в Facebook.

«Спасибі Геннадію Чижикову за його активну і завжди виважену позицію як Президента ТПП України, за довіру і можливість посилити вітчизняну палату моїм досвідом і енергією для ще більш активного і успішного налагодження ділових відносин українських підприємців з бізнесом по всьому світу... У сфері АПК список стратегічно важливих і невідкладних завдань досить об'ємний, тому я буду рада стати корисною колегам не тільки в ТПП України, а й в регіональних палатах для їх більш ефективного виконання», — зазначила Ольга Трофімцева.

Нагадаємо, з лютого по серпень 2019 року Ольга Трофімцева виконувала обов'язки Міністра аграрної політики та продовольства України. До цього з 2016 року була заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. У червні 2020 р стало відомо, що вона призначена директором з розвитку «Епіцентр Агро». Але довго на цій посаді не затрималася.

Вікторія Блажко

blazhko-viktoriya.jpg (61 KB)

Звідки: AgriCensus

Куди: Argus Media

Посада: редактор 

Про те, що Вікторія Блажко покинула посаду редактора з основною спеціалізацією на ринку соняшникової олії компанії AgriCensus, стало відомо в жовтні. У листопаді на своїй сторінці в Facebook вона повідомила про нове місце роботи — редактор в Argus Media.

Вікторія закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Економіст-міжнародник і перекладач».

Богдан Костецький

kostetskyi.jpg (29 KB)

Куди: Barva Invest 

Посада: Партнер (Соакціонер)

У листопаді стало відомо, що  Богдан Костецький став соакціонером в компанії Barva Invest. У коментарі Latifundist.com він зазначив, що в Barva Invest ставить перед собою наступні цілі:

  • надання українським учасникам ринку виробництва і торгівлі зерновими та олійними культурами професійної підтримки у формуванні ефективної торгової стратегії;
  • управління торговими позиціями для с/г виробників;
  • управління ризиками із застосуванням хеджування;
  • уявлення індивідуальних консультацій, аналітичних досліджень і прогнозування кон'юнктури ринку.

З грудня 2019 до березня 2020 р. Богдан Костецький займав посаду глави комерційного департаменту «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ). До цього працював менеджером із закупівель (січень 2013-квітень 2019 роки.) в Glencore Agriculture Ukraine і комерційним директором по олійним і зерновим культурам Бунге Україна і Росія (червень-грудень 2019 р).

Агрозвільнення

Олександр Попов

Звідки: «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ»

Посада: Директор

18 листопада Міністерство інфраструктури України своїм указом відсторонило Олександра Попова від управління «Морським торговим портом (МТП) «Чорноморськ». Місцеві ЗМІ повідомляли, що в порту була призначена перевірка фінансово-господарської діяльності.

Обов'язки директора ДП «МТПЛ» були покладені на Ігоря Шевченка, в.о. заступника директора з розвитку — начальника спеціалізованого поромного комплексу.

Нові вакансії

ТОВ "Прайм Лаб Тек", Полтава
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Миколаїв (Миколаївська обл)
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Тернопіль
35 000 грн
ТОВ "Прайм Лаб Тек", Київ
35 000 грн
НФМ Агро, Івано-Франківськ
Договірна
INTER-EDINSTVO HOLDING , Полтава
Договірна