Ветеринарний лікар

Тваринництво, Лікар ветеринарної медицини
25.11.2021

Особливості:

12 000 грн (першопочатково 12000, потім підвищення)
Повна зайнятість
Дніпро, Дніпропетровська обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Компанія запрошує на роботу ветеринарного лікаря цеху інкубації у Дніпропетровську область

Вимоги: повна вища освіта по спеціальності

Основні обов«язки за посадою:

  • біологічний контроль інкубації яєць куриних
  • технологічний контроль параметрів інкубації
  • вакцинація добових курчат контроль за санітарним станом цеху інкубації, прилеглої території, побутових приміщень
  • складання заявок на матеріали, вакцину, деззасоби
  • робота у програмі ХАССП

Умови:

  • офіційне працевлаштування
  • графік 5/2 з 08:00 до 17:00
  • ЗП- від 12000 грн. на руки першопочатково, далі підвищення

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією у рамках чинного законодавства України.

 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Сангрейн инвест, Київ
26 000 грн
ТОВ "ЛАС СИСТЕМС", Житомир
15 000 грн
ТОВ "АГРОСЕПЛАЙ", Луцьк
Договірна
ТОВ "ГрейсАгро", Дніпро
10 000 грн

Почитати про Агророботу

Зарплата у сільському, лісовому та рибному господарстві зросла за рік на 27%

У жовтні 2021 року середня заробітна плата штатного працівника становила 14 045 грн. Про це свідать дані Держстату. Порівняно з вереснем середня заробітна плата зменшилася на 1,4%, а за останні 12 місяців (відносно жовтня 2020 р.) збільшилася на 15,4%. Середня номінальна зарплата у жовтні 2021 р. у сільському, лісовому та рибному господарстві становила 13 304 грн. Це на 27% більше, ніж у жовтні 2020 р. Найбільшу зарплату отримували працівники сфери інформації та телекомунікацій (25 196 грн), фінансової та страхової діяльності (23 642 грн), а найнижчу — працівники, задіяні в організації харчування та тимчасового розміщення (8 852 грн). Окрім того, найбільша заробітна плата штатних працівників у Києві (20 481 грн), а також Донецькій (14 791 грн), Київській (14 554 грн) і Дніпропетровській областях(13 730 грн). 

11:30
16
10:00
22
У складі менеджменту компанії Кернел відбулися кадрові зміни

У компанії «Кернел» повідомили, що у складі менеджменту відбулися функціональні зміни. Про це інформує пресслужба компанії. Зазначається, що Олександр Головін, який раніше обіймав посаду директора із закупівель зернових та олійних культур і генерального директора «Кернел-Трейд», призначений директором із закупівель і комерційної діяльності. До його зони відповідальності, як і раніше, входитиме координація закупівель зернових культур для експорту, забезпечення заводів насінням соняшника для виробництва олії, просування послуг зі зберігання зернових серед партнерів «Кернел», а також формування і підтримка довгострокових комерційних відносин із сільгоспвиробниками. Крім того, генеральним директором однієї із юридичних осіб Kernel — «Кернел-Трейд» — призначений Микола Мірошниченко. Водночас він залишиться на посаді директора з логістики, яку обіймає з 2019 р. Читати також: АгроПризначення у жовтні від Latifundist.com

Вчора
73
У KMZ Industries розповіли про навчання персоналу при будівництві елеватора

Регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук наголосив, що при будівництві елеватора компанія проводить навчання персоналу «під ключ» (постачання обладнання, монтаж, автоматизація та електропідключення). Про це йдеться у матеріалі Kurkul.com «Дорожня карта будівництва фермерського елеватора з нуля». «Сертифікат про проходження навчання KMZ Industries не надає, оскільки наша мета — не папірець, а належне поводження персоналу елеватора з обладнанням», — підкреслив Руслан Демчук. За його словами, KMZ Industries  має великий попит на навчання персоналу. У зв’язку з цим, був записаний дводенний навчальний фільм, де спеціалісти KMZ Industries розповідають, як правильно поводитися з обладнанням. Фільм надається замовнику на флешці при замовленні послуги «під ключ». Читати також: «Проблеми ринку праці: яких кадрів потребує елеваторна галузь».