Спеціаліст з інновацій та цифрових технологій для агробізнесу

Менеджмент, IT-сфера, Digital спеціаліст
03.08.2022

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта
Англійська (просунутий)

Опис вакансії:

Загальна інформація:

Метою Програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Програма АГРО також застосовуватиме системний ринковий підхід до вирішення проблем та зняття обмежень в основних допоміжних функціях ринкових систем. Одним з таких напрямів є потреба в розвитку ринку праці.

АГРО нарощуватиме стійкі послуги, співпрацюючи з постачальниками послуг, покупцями, державними установами та асоціаціями, щоб: a) визначити необхідні оновлення послуг або розвиток у цільових ланцюжках створення вартості; b) інвестувати в нові послуги, а також; в) підвищення ефективності та результативності існуючих послуг.

Діяльність AGRO у відповідь на війну також буде зосереджена на підтримці інноваційних рішень та онлайн-сервісів для малих та середніх агро ММСП, які дозволять підвищити їх конкурентноздатність або сприяти вирішенню проблем з збереженням врожаю або його експортом.

Мета роботи

Метою роботи спеціаліста з інновацій та цифрових технологій для агробізнесу буде пошук та підтримка інноваційних рішень, онлайн-платформ, цифрових інструментів для малих та середніх агро ММСП, які дозволять підвищити їх конкурентноздатність або сприяти вирішенню проблем з збереженням врожаю або його експортом.

Основні обов’язки та зобов’язання (основні функції):

 • Проведення аналізу найкращих світових практик у сфері підтримки агро стартапів та їх застосованості до українського контексту;
 • Розвиток аутсорсингових послуг та сервісів, в тому числі цифрових, які мають на меті підтримати  АГРО ММСП;
 • Сприяння розвитку ринку агроінновацій та  IT маркетплейсів що сприяють розвитку агробізнесу;
 • Організація проведення акселераторів, хакатонів   та  пітч-сесій    направлених на розвиток інновацій та IT-сервісів в аграрній сфері.
 • Взаємодія з фондами та іншими суб’єктами, які мають відношення до доступу до фінансування стартапів  щодо спільних ініціатив з АГРО.
 • Організація роботи з партнерами, надавачами інноваційних послуг,   навчальними закладами, стейкхолдерами та іншими суб’єктами інфраструктури з метою розвитку екосистеми інновацій  в сільському господарстві;
 • Організація проведення заходів з популяризації інновацій та IT-сервісів в аграрній сфері.

Умови і терміни роботи та підпорядкування:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення річного трудового договору з можливою щорічною пролонгацією до завершення строку впровадження Проекту (14 листопада 2024 р.) - в залежності від завдань, що включатимуться до наступних Річних планів робіт Проекту.

Спеціаліст з інновацій та цифрових технологій для агробізнесу працюватиме під безпосереднім керівництвом та підпорядковуватиметься директору програми та  керівнику групи з допоміжних послуг.

Зайнятість: повний робочий день / тиждень.

Місце роботи – Київський офіс Програми АГРО (тимчасово онлайн).

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

Досвід роботи:

 • Не менше 3 років досвіду роботи в галузі агро інновацій, IT компаніях або у інших дотичних сферах;
 • Наявність досвіду роботи/досвіду співпраці з агробізнесом;
 • Знання ринку інновацій та IT рішень для аграрної сфери;
 • Демонстрація досвіду в досягненні конкретних результатів в сфері проектної діяльності, розробці та впровадженні інноваційних рішень  для аграрної сфери;
 • Наявність досвіду участі/проведення акселераторів, хакатонів   та  пітч- сессій    направлених на розвиток агро-інновацій та IT сервісів.

Вимоги щодо освіти: щонайменше рівень бакалавра, бажано рівень магістра в сфері ІТ, фінансів, менеджменту, економіки, або суміжних спеціальностей;

Навички та вміння: 

 • Вільне володіння українською мовою
 • Знання англійської мови - буде перевагою.

Комп'ютерні навички на рівні досвідченого користувача: спроможність використовувати в роботі такі програмні продукти як MS Project та інші програми Office 365 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Power BI та інші).

 • Зв'язок/комунікація:
 • дуже гарні комунікативні навички;
 • відмінні презентаційні вміння та навички;
 • грунтовні навички міжперсональної комуныкації та навички побудови команди;
 • продемонстрована здатність дотримуватися стандартних практик та процедур, отримувати загальні інструкції та здійснювати нагляд за ходом роботи та робити значний внесок для досягнення результатів.

Необхідність подорожувати: передбачаються відрядження по Україні.

Принципи ділової етики

Кандидат повинен дотримуватись принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл». Успішний кандидат погоджується виконувати свої обов’язки сумлінно, в повному обсязі та відповідно до своїх здібностей, дотримуватись місцевого законодавства та звичаїв, діяти у відповідності до принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» та прийнятих в Україні стандартів. З принципами ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» можна ознайомитись у місцевому офісі Компанії. Якщо кандидат зіткнеться із питаннями чи проблемами етичного характеру такими, як конфлікт інтересів, хабарництво або відкати, подарунки, плагіат і т.д., він може проконсультуватися може проконсультуватися з Керівницею програми «АГРО» за електронною адресою ksydorkina@chemonics.com

Порядок подання резюме

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 20 серпня 2022 р. з поміткою «Спеціаліст з інновацій та цифрових технологій для агробізнесу» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» - роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Контінентал Фармерз Груп , Радехів
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Буськ
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Кам'янка-Бузька
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Старий Самбір
Договірна

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

3 бер. 2022 р.
4267
3 бер. 2022 р.
4549
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

1 бер. 2022 р.
4177
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

28 лют. 2022 р.
4388
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.