Радник із земельного законодавства

Менеджмент, Фінанси, Землевпорядники, Юридична діяльність
16.06.2020

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта
Англійська (просунутий)

Опис вакансії:

Загальна інформація:

Програма «АГРО» є п’ятирічним проектом, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Метою роботи Радника із земельного законодавства (надалі – «Радника із земельного законодавства») є забезпечити захист та реалізацію прав на землю та впровадження земельної реформи.

Основні обов’язки та зобов’язання (основні функції):

 • Проведення аналізу проектів нормативно-правових актів та підготовка висновків та пропозицій до них;
 • Аналіз державної політики та підготовка коментарів до неї у разі необхідності;
 • Розробка програмних документів та проектів нормативно-правових актів з питань земельного, антирейдерського та іншого законодавства, що належить до сфери діяльності проекту АГРО;
 • За дорученням організація роботи з Міністерством юстиції, Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства та іншими зацікавленими сторонами;
 • Підтримка комунікаційної кампаній щодо прав власників земельних ділянок;
 • Підготовка завдань та управління діяльністю короткострокових консультантів;
 • Участь у семінарах, тренінгах та інших заходах з правових та регуляторних питань;
 • Співробітництво з державними установами, органами місцевого самоврядування, партнерськими організаціями та персоналом з питань, що належить до сфери діяльності АГРО;
 • Підготовка планів, звіти та участь у проведенні публічних заходів, що стосується діяльності АГРО;
 • При потребі виконання будь-яких інших завдань.

 

Умови і терміни роботи та підпорядкування:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення річного трудового договору з можливою щорічною пролонгацією до завершення строку впровадження Проекту (14 листопада 2024 р.) - в залежності від завдань, що включатимуться до наступних Річних планів робіт Проекту.

Під загальним наглядом Директора Проекту Радник із земельного законодавства працюватиме під безпосереднім керівництвом та підпорядковуватиметься Керівнику АГРО компоненту із земельної реформи.

Місце роботи – Київський офіс Проекту.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

Досвід роботи:

 • Не менше 5 років практичного досвіду роботи з питань земельних відносин;
 • Досвід в досягненні конкретних результатів в розробці нормативно-правових актів, стратегій, планів дій національного та/або регіонального рівня та наданні експертних консультацій органам влади центрального та регіонального рівня;
 • Дуже бажаний досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги;
 • Глибоке знання земельного законодавства та питань ведення Державного земельного кадастру та Державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Вимоги щодо освіти:   

Мінімальна кваліфікація бакалавра права, перевага Магістр.

Знання мов:    

Вільна українська, рівень англійської, достатній для професійних цілей.

Навички та вміння:     

Комп'ютерні навички на рівні досвідченого користувача: спроможність використовувати в роботі такі програмні продукти як MS Office 365 (Word, Excel, Outlook, PowerPoint та інші).

Досвід роботи у колективі, хороші навички спілкування та виконання завдань в стислі строки  та інших складних умовах.

Значні міжперсональні навички, навички побудови команди (team building) тощо.

Принципи ділової етики

Кандидат повинен дотримуватись принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл». Успішний кандидат погоджується виконувати свої обов’язки сумлінно, в повному обсязі та відповідно до своїх здібностей, дотримуватись місцевого законодавства та звичаїв, діяти у відповідності до принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» та прийнятих в Україні стандартів. З принципами ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» можна ознайомитись у місцевому офісі Компанії. Якщо кандидат зіткнеться із питаннями чи проблемами етичного характеру, такими як конфлікт інтересів, хабарництво або відкати, подарунки, плагіат і т.д., він може проконсультуватися з Керівником Проекту «АГРО» за електронною адресою dvanatta@chemonics.com

Порядок подання резюме

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 15 червня 2020 р. з поміткою «Радник із земельного законодавства» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» - роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.

 

    

 

 

 

 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Агроресурс, Кропивницький
Договірна
Дніпровська, агро-промислова група компаній, Запоріжжя
25 000 грн
ДніпроАгро, Кам'янське (Дніпропетровська)
Договірна
Барком, Львів
12 000 грн

Почитати про Агророботу