Менеджер із продажів кормів

Тваринництво, Агрохолдинги, Продажі, Менеджер із збуту ветпрепаратів, кормів, Торговий представник, Менеджер з продажу
25.02.2024

Особливості:

50 000 грн (ставка 20000 грн+ % від маржі)
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Компанія Пан Гарбуз - є виробником кормів та компонентів для ринку  з тваринництва в Україні. 
Ми молода розвиваюча компанія, яка є ексклюзивним імпортером  виробника сорбенту AMPLIO CML Baucells Alibés, SA.Onze de setembre, 48-50 08508 Les Masies de Voltregà (Barcelona) Spain.
Працюємо на новому обладнані, маємо великий асортимент власної продукції, в тому числі, високо протеїнове соєве борошно.
В нашій команді є свої технологи, менеджери, логісти, які супроводжують діяльність господарства.
Нашими клієнтами є всі господарства,  від маленьких до великих компаній , які займаються розведенням свиней, птиці та ВРХ.
 
У зв’язку із тим, що набираємо обертів у продажах,  наша компанія професіоналів, потребує наполегливих, цілеспрямованих колег, а саме:  Менеджерів з продажу ,які готові завжди перемагати!
 
Наш Менеджер з продажів:
• Вміє знайти підхід до людей;
• Цілеспрямований та наполегливий;
• Має досвід роботи  зоотехніка, або менеджера з продажу у сфері тваринництва не менше 2 років;
• Готовий до відрядження у віддалені регіони України;
• Орієнтований на результат;
• Впевнений користувач Microsoft Office - Word, Excel,(перевага 1с-підприємства, CRM);
• Лояльний та не конфліктний до клієнтів та колег;
• Має водійське посвідчення (обов’язково);
• Володіє навичками переконання та презентації продукції;
• Розуміє технології та рецептури годівлі тварин.
 
Що потрібно робити:
• Виконувати плани продажів;
• Вести перемовини із власниками господарств, які займаються розведенням свиней, птиці та ВРХ;
• Організовувати та проводити переговори з потенційними клієнтами та виявляє їхні  побажання та проблеми/скарги;
• Розробляти необхідні документів для клієнтів (комерційні пропозиції, рахунки, листи, акти та договори);
• Збирати відгуки від клієнтів або потенційних клієнтів і ділитися ними з  членами команди;
• Здійснювати супровід  угод з покупцями: замовлення на виробництві, контроль з доставки та приймання продукції, Контроль з оплати та отримання  бухгалтерський документів.
Що ми пропонуємо:
1. Стабільну ставка + % з продажу (% від маржі);
2. Офіційне працевлаштування;
3. Графік робити :  Пн -Пт з 8.30 — 16.00;
4. Надається робоче авто Volkswagen Polo;
5. Готові розглянути кандидатів з інших регіонів: але на випробувальний термін  2 міс потрібно знаходитися у Києві (проживання за рахунок компанії)
 
Чекаємо на Ваші резюме в Телеграмі 0975876344 Галина або на gali_1985@ukr.net

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

8984
9685
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

8546
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

8576
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.