Консультант-підрядник з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів

Тваринництво, Менеджмент, Продажі, Медіа, PR, Маркетинг
01.07.2020

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Київ, Київська обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Загальна інформація 

 «АГРО» цеп’ятирічна програма, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку 

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Мета завдання 

Метою роботи консультанта-підрядника з розробки типового бізнес-плану виробництва крафтових сирів (далі – «Консультант») є  розробка типового бізнес-плану створення виробничих потужностей та організації виробництва крафтових сирів потужністю від 200 до 1000 літрів за добу з можливістю зміни параметрів виробництва, організаційно-правової форми та системи оподаткування. 

Діяльність в рамках цього технічного завдання сприятиме досягненню Цілі АГРО 1:Продуктивність і доступ до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості покращено, підзавдання 1.2.Покращено інфраструктуру післяврожайної обробки, переробки та зберігання відповідно до угоди проекту Агро та показників моніторингу та оцінки: 

- Обсяг нових інвестицій приватного сектору у агро-ММСП, що підтримуються програмою АГРО; 

- Обсяг продажів (у доларах США) у підтриманих Урядом США ММСП; 

- Кількість сільськогосподарських виробників та інших учасників, які впровадили передові технології або управлінські практики за сприяння Уряду США. 

 

Основні функції: 

 • розробка структури/формату бізнес-плану та його погодження з Програмою АГРО. При розробці повинні бути враховані вимоги наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 724 від 19.06.2012, а також включені наступні розділи:  
 • аналіз статистичних та інших матеріалів, визначення маркетингових зон діяльності (зон впливу) цеху сироваріння; 
 • обґрунтування потужності виробництва цеху відповідно до потреб 
 • обґрунтування ефективності інвестицій; 
 • SWOT-аналіз організації діяльності цеху сироваріння; 
 • моделі та техніко-економічне обґрунтування інтеграції діяльності цеху сироваріння з діяльністю малих та середніх виробників молока, включаючи власників ОСГ. 
 • Розробка версії бізнес-плану відповідно до погодженої структури/формату з можливістю зміни параметрів виробництва (денний обсяг переробки молока, можливість виробництва до п’яти різних видів сирів), організаційно-правової форми та системи оподаткування (використання вкладених таблиць Excel із розрахунками та змінними величинами в текстовий формат бізнес-плану у форматі Word). 

 

Умови 

Із залученим на цю посаду консультантом передбачається укладання короткострокового договору підряду. 

 

Результати виконання завдання 

Типовий бізнес-план господарської діяльності підприємства з сироваріння потужністю від 200 до 1000 літрів за добу. 

Звіти та інші матеріали вказані в цьому розділі, включаючи матеріали для презентацій, повинні бути надані на паперовому носії та в електронному виді в форматі Microsoft Word та Excel відповідно. 

Консультант працюватиме під безпосереднім керівництвом Експерта з післяврожайної переробки.  

 

Строк виконання завданняз 15 липня 2020 року по 30 вересня 2020 рокузагальна кількість робочих днів: 25. 

Необхідні навички та професійна кваліфікація: 

 • Наявний та підтверджений досвід розробки бізнес-планів та інвестиційних проектів для переробних підприємств, в тому числі в галузі сільського господарства. 
 • Навички проведення маркетингових досліджень, розробки SWOT аналізів. 
 • Навички представлення даних в аналітичному вигляді. 
 • Комп'ютерні навички на рівні досвідченого користувача: спроможність використовувати в роботі такі програмні продукти як MS Word, Excel та інші. 

 

Принципи ділової етики  

Кандидат повинен дотримуватись принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл». Успішний кандидат погоджується виконувати свої обов’язки сумлінно, в повному обсязі та відповідно до своїх здібностей, дотримуватись місцевого законодавства та звичаїв, діяти у відповідності до принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» та прийнятих в Україні стандартів. З принципами ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» можна ознайомитись у місцевому офісі Компанії. Якщо кандидат зіткнеться із питаннями чи проблемами етичного характеру такими, як конфлікт інтересів, хабарництво або відкати, подарунки, плагіат і т.д., він може проконсультуватися зі своїм керівником або Командою Управління Проектом за електронною адресою UkraineAGROPMU@chemonics.com. 

 

Порядок подання резюме  

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу agro.hr@chemonics.com не пізніше 25 червня 2020 р. з поміткою «Консультант з розробки типового бізнес-плану підприємства з виробництва сирів» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами. 

 

«Кімонікс» компанія, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації. 

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Агроресурс, Кропивницький
Договірна
Дніпровська, агро-промислова група компаній, Запоріжжя
25 000 грн
ДніпроАгро, Кам'янське (Дніпропетровська)
Договірна
Барком, Львів
12 000 грн

Почитати про Агророботу