Керівник Західного регіону по закупівлі зернових та олійних культур

Агрохолдинги
13.02.2022

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Тернопіль, Тернопільська обл
Вища освіта

Опис вакансії:

Керівник регіональної платформи компанії буде відповідальним за організацію роботи та розвиток комерційної регіональної команди, контроль процесу закупівлі та логістики зернових та олійних культур в регіоні. Від керівника очікуються пропозиції щодо стратегії розвитку компанії в регіоні, нових вигідних напрямків розвитку та торгівельних інструментів, розвиток та підтримку ефективних відносин з місцевими виробниками та елеваторами.

Основні обов’язки:

 • Управління закупівлею та логістикою зернових культур в регіоні.
 • Досягнення кількісних та якісних KPI регіональних офісів.
 • Виявлення і прогнозування тенденцій розвитку регіонального ринку.
 • Впровадження та розвиток нових торгових інструментів для збільшення обсягів закупок в регіоні.
 • Формування бази контрагентів. Підтримка ефективної роботи з існуючою базою та постійне її збільшення шляхом залучення нових.
 • Моніторинг ринку зернових та олійних культур, поведінки конкурентів, цінової ситуації, логістики та забезпечення обміну даною інформацією між регіональними та головним офісами компанії.
 • Формування регіональної команди. Координація, адаптація та навчання нових співробітників.
 • Координація роботи регіональних офісів.
 • Часті поїздки по регіонах для координації роботи регіональних команд та налагодження співпраці з новими та існуючими контрагентами.
 • Організація збору інформації відповідно до запитів головного офісу компанії.
 • Обмін ринковою та іншою інформацією з постачальниками, commodity трейдерами, головним офісом.

Досвід:

 • 3 (або більше) роки комерційного досвіду у торгівлі зерном або іншою сільськогосподарською продукцією.

Знання та навички:

 1. Ведення переговорів та орієнтованість на результат.
 2. Планування і проведення аналітичної роботи.
 3. Підтримка ефективної співпраці та ведення ділових переговорів з клієнтами, спрямованих на досягнення цілей компанії (оцінка потреб продавців та покупців).
 4. Постійна робота з регіональною командою — аналіз регіонального ринку, поведінки продавців та покупців, контроль за ефективною співпрацею з контрагентами, контроль за виконанням задач, поставлених перед регіональною командою.
 5. Здатність працювати у стресових умовах.
 6. Вміти розуміння та прогнозування тенденцій розвитку регіону реалізувати в можливість отримання додаткового економічного ефекту для компанії.
 7. Вміння формувати та розвивати ефективні команди.
 8. Вміння працювати з MS Word / Excel / PowerPoint/1С.
 9. Гарні навички усного та письмового спілкування.

Освіта:

 • Вища освіта/ступінь бакалавра

Рівень володіння мовами:

 • Українська — рідна
 • Англійська — pre-intermediate (бажано)

Спеціальні навички:

 • Розуміння співвідношення попиту та пропозиції.
 • Знання аграрного ринку України, його учасників та інфраструктури.
 • Гарні навички роботи з цифрами, аналітикою.

Інші вміння та навички:

 • Бажання розвиватися особистісно та професійно.
 • Відкритість до змін, ініціатив та прийняття рішень.
 • Вміння працювати у команді.
 • Відповідальність

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Контінентал Фармерз Груп , Городенка
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Козова
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Красилів
Договірна
ТОВ КОУДАЙС УКРАЇНА, Золочів
15 000 грн
ТОВ "Традекс Агрі", Дубно
Договірна
Target Consulting Group, Одеса
Договірна

Почитати про Агророботу

Працюємо 24/7, щоб забезпечити продовольчий тил армії — гендиректор компанії Волошкове поле

Компанія «Волошкове поле» долучилась до допомоги населенню України, яке постраждало від військових дій РФ на території України. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії. «Сьогодні вся Україна згуртувалась, як ніколи раніше. Вже шосту добу наші Збройні Сили героїчно стримують наступ ворожих російських військ. А ми працюємо 24/7, щоб забезпечити міцний продовольчий тил нашій армії», — зазначив Андрій Табалов, генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле». Компанія «Волошкове поле» вже відправила понад 10 т молока для забезпечення біженців та тероборони в Черкасах.Крім того, від сьогодні черкасці мають можливість безкоштовно отримати пастеризоване молоко з бочки за адресами, вказаними на офіційній сторінці компанії у Facebook. «Первомайський МКК» організував відправку 20-ти т молочних консервів нашим мужнім бійцям. Звичайно, доставка зараз непроста, але за допомогою ЗСУ компанія вирішує всі ці питання.

3 бер. 2022 р.
2070
3 бер. 2022 р.
2264
ТАС АГРО вдвічі збільшує зарплату працівників виробничих підрозділів

Керівництво компанії «ТАС Агро» прийняло рішення з 1 березня 2022 року співробітникам, які безпосередньо залучені у виробничий процес, виплачувати подвійну заробітну плату. Про це Latifundist.com повідомили у пресслужбі компанії. «У цей складний час ми високо цінуємо мужність і професіоналізм наших працівників. Враховуючи виклики та небезпеки, з якими стикаються наші люди, ми прийняли рішення збільшити вдвічі оплату праці у виробничих підрозділах. Я щиро дякую всім працівникам «ТАС Агро» за невтомну працю та за любов до нашої рідної землі», — підсумував Нил Немировченко, в.о. генерального директора компанії. За словами Нила Немировченка, виробничі процеси на кластерах організовані на найвищому рівні. Працівники агрохолдингу повністю забезпечені всім необхідним — від доставки на робочі місця до харчування в полях. Незважаючи на війну в Україні, компанія продовжує підтримувати продовольчу безпеку нашої держави. «Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, ми організовуємо і виконуємо весняно-польові роботи», — зазначили в компанії. На полях Західного і Центрального кластерів агрохолдингу розпочато внесення добрив. Команда «ТАС Агро» робить усе можливе для стабільної і безперебійної роботи структурних підрозділів. Це дозволить нам якнайшвидше почати відбудовувати Україну після нашої перемоги над ворогом.

1 бер. 2022 р.
2075
Прометей виділив понад 160 тис. грн благодійної допомоги для ЗСУ й тероборони

Зерноторгова компанія «Прометей» надала понад 160 тис. грн благодійної допомоги для гуманітарних потреб ЗСУ та територіальної охорони. Про це повідомляє пресслужба компанії. Кошти спрямовані на закупівлю матеріально-технічних, продовольчих, медичних засобів для військових, що захищають Миколаївську область. Команда ГК «Прометей» прийняла рішення не залишатися осторонь та допомогти українським захисникам, організувавши закупівлю та логістику необхідних військових матеріальних засобів. У компанії зазначають, що наразі займаються також організацією міжрегіонального складу, на базі якого акумулюватиметься необхідна військова товарна номенклатура. «Зараз, в умовах тотального дефіциту, не лише медикаментів та певної техніки, а й елементарно — предметів першої необхідності, наша команда працює у посиленому режимі, щоб закупити для наших Захисників матеріальні, продовольчі та інші засоби. Крім того, ми беремо на себе ризики, пов'язані з логістикою. Ми розуміємо, наскільки важливо максимально допомогти нашим хлопцям, які працюють на передовій та повністю беруть на себе ризики, пов'язані із захистом нашого життя!», — зазначили в компанії. ГК «Прометей» висловлює подяку Миколаївській ОДА та представникам місцевого самоврядування за оперативне інформування щодо необхідної армії номенклатури товарів. «Своєму успіху ми зобов'язані українському народу, і саме час надати допомогу зі своєї сторони. Ми маємо об'єднатися і організувати допомогу нашій армії! Ми щодня повідомлятимемо про нашу роботу в цьому напрямку, щоб об'єднати бізнес у бажанні підтримати українських захисників. Це не остання допомога, яку надає наша команда. І зараз для здійснення наших планів важливі не скільки гроші, скільки пошук необхідного та організація логістики. Тому ми просимо всіх приєднатися до цієї Святої доброї справи!», — зазначим засновник компанії Рафаель Гороян. Перемога буде за нами! Слава Україні!

28 лют. 2022 р.
2155
NFT народжені у бомбосховищах

Українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією. «Наша країна зараз намагається максимально зберегти свою землю та своїх людей. Ці токени — «NFT Патрони Підтримки України», розроблені у підвалах та укриттях, зроблені нашою командою з безмежною надією та вірою у країну. Купуйте патрони, створені в бомбосховищах, щоб допомогти зупинити цю війну і залишити війни тільки в Контр Страйку та World of Tanks», — заявила Тетяна Приходько, CEO Latifundist Media. Усі кошти, зібрані нами за «NFT Патрони Підтримки України», ми направимо на гуманітарну допомогу. Одна молода фермерка Дарина Козоріз із Західної України очолила волонтерський рух допомоги українському населенню та військовим. До її рук ми довіримо всі зібрані кошти.  «Вперше мені довелося розмальовувати кулі. Світ прекрасний і без війн. Дуже хочеться, щоб люди цінували його та бачили його красу», — відмітила Анна Пастухова, авторка робіт, головний дизайнер Latifundist Media. Ми плануємо створити дуже велику колекцію, тому слідкуйте за оновленнями колекції «NFT Патрони Підтримки України». Також, для країн, в котрих лідери не висловились офіційно на підтримку України, але громадяни цих країн підтримують та допомагають Україні, підготуємо NFT токени — серію білих патронів. Над колекцією працювали: Дизайн — Юлія Молчанова.PR — Софія Ярошенко.Креатив — Ганна Костенко, Єлизавета Гречана, Юлія Молчанова, Ганна Пастухова.