Інженер з точного землеробства

Рослинництво, Агрохолдинги, Інженерія, Інженер систем точного землеробства
25.11.2021

Особливості:

Договірна
Повна зайнятість
Семенівка, Чернігівська обл
Вища освіта
Українська

Опис вакансії:

Вимоги:

 • Знання системи точного землеробства, її елементи і вимоги до с / г машин і агрегатів при роботі з ними
 • Знання основ експлуатації приладів і спецобладнання для систем точного землеробства, порядок їх налаштування.
 • Досвід роботи з прикладним ПО, вміння створювати і оперувати елементами навігаційної системи, контурами полів.
 • Навички роботи в сфері точного землеробства з с / г технікою таких брендів: John Deere, New Holland, Berthoud, Case IH, Kinze
 • Знання основних принципів роботи техніки, її електричної, механічної, гідравлічної і пневматичної систем. Робота з навігаційним обладнанням брендів John Deere, Trimble, Ag Leader.
 • Знання програм: Агроконтроль, MyJohnDeere, Trimble Ag, SMS (Ag Leader), бажано - 1С.

Функціональні обов’язки:·

 • Участь у тестуванні нового обладнання і технологій.
 • Написання технічних завдань по впровадженню локальних етапів системи точного землеробства за завданням керівника.
 • Вести облік наявного обладнання по точному землеробству.
 • Забезпечувати технічну підтримку експлуатації обладнання по точному землеробству протягом усього сезону.
 • Здійснювати сервісне обслуговування (монтаж, демонтаж, налагодження, дрібний ремонт, заміну) обладнання по точному землеробству.
 • Проводити навчання нових механізаторів, які не пройшли комплексне навчання.
 • При необхідності розробляти інструкції з експлуатації обладнання, процедури виконання технологічних операцій, проводити по ним навчання механізаторів.
 • Перед початком польових робіт завчасно проводити перевірку працездатності встановленого обладнання, проводити підготовчі заходи.
 • Проводити налаштування, калібрування с / г техніки та агрегатів до початку польових робіт.
 • Оперативно вирішувати проблемні ситуації, що призводять до простоїв техніки в поле. Здійснювати комунікацію з сервісними службами, при гострій необхідності - викликати їх для усунення проблем.
 • Відповідати за збереження необхідної інформації в моніторах.
 • Здійснювати резервне копіювання, обмін інформацією між моніторами.
 • Брати участь спільно із земельною службою в процесі вимірів точних контурів полів і складання карт.
 • Звітувати за всіма проведеними роботами перед керівником.

Створіть власний кабінет

Розмістіть резюме і приверніть увагу роботодавців ще до появи вакансій на сайті!

Нові вакансії

Сангрейн инвест, Київ
26 000 грн
ТОВ "ЛАС СИСТЕМС", Житомир
15 000 грн
ТОВ "АГРОСЕПЛАЙ", Луцьк
Договірна
ТОВ "ГрейсАгро", Дніпро
10 000 грн

Почитати про Агророботу

Зарплата у сільському, лісовому та рибному господарстві зросла за рік на 27%

У жовтні 2021 року середня заробітна плата штатного працівника становила 14 045 грн. Про це свідать дані Держстату. Порівняно з вереснем середня заробітна плата зменшилася на 1,4%, а за останні 12 місяців (відносно жовтня 2020 р.) збільшилася на 15,4%. Середня номінальна зарплата у жовтні 2021 р. у сільському, лісовому та рибному господарстві становила 13 304 грн. Це на 27% більше, ніж у жовтні 2020 р. Найбільшу зарплату отримували працівники сфери інформації та телекомунікацій (25 196 грн), фінансової та страхової діяльності (23 642 грн), а найнижчу — працівники, задіяні в організації харчування та тимчасового розміщення (8 852 грн). Окрім того, найбільша заробітна плата штатних працівників у Києві (20 481 грн), а також Донецькій (14 791 грн), Київській (14 554 грн) і Дніпропетровській областях(13 730 грн). 

11:30
5
10:00
21
У складі менеджменту компанії Кернел відбулися кадрові зміни

У компанії «Кернел» повідомили, що у складі менеджменту відбулися функціональні зміни. Про це інформує пресслужба компанії. Зазначається, що Олександр Головін, який раніше обіймав посаду директора із закупівель зернових та олійних культур і генерального директора «Кернел-Трейд», призначений директором із закупівель і комерційної діяльності. До його зони відповідальності, як і раніше, входитиме координація закупівель зернових культур для експорту, забезпечення заводів насінням соняшника для виробництва олії, просування послуг зі зберігання зернових серед партнерів «Кернел», а також формування і підтримка довгострокових комерційних відносин із сільгоспвиробниками. Крім того, генеральним директором однієї із юридичних осіб Kernel — «Кернел-Трейд» — призначений Микола Мірошниченко. Водночас він залишиться на посаді директора з логістики, яку обіймає з 2019 р. Читати також: АгроПризначення у жовтні від Latifundist.com

Вчора
73
У KMZ Industries розповіли про навчання персоналу при будівництві елеватора

Регіональний представник KMZ Industries Руслан Демчук наголосив, що при будівництві елеватора компанія проводить навчання персоналу «під ключ» (постачання обладнання, монтаж, автоматизація та електропідключення). Про це йдеться у матеріалі Kurkul.com «Дорожня карта будівництва фермерського елеватора з нуля». «Сертифікат про проходження навчання KMZ Industries не надає, оскільки наша мета — не папірець, а належне поводження персоналу елеватора з обладнанням», — підкреслив Руслан Демчук. За його словами, KMZ Industries  має великий попит на навчання персоналу. У зв’язку з цим, був записаний дводенний навчальний фільм, де спеціалісти KMZ Industries розповідають, як правильно поводитися з обладнанням. Фільм надається замовнику на флешці при замовленні послуги «під ключ». Читати також: «Проблеми ринку праці: яких кадрів потребує елеваторна галузь».