Менеджер з закупівель/Продажу

06.06.2023
Черкаси
25 000 грн.
Повна зайнятість
Напрямки: Трейдинг, Менеджмент, Продажі, С/г техніка

Освіта

2009 - 2014
Східноєвропейський Університет Економіки та Менеджменту
Право, Магістр

Досвід роботи

01.2020 - 04.2022
Донатор Агро
Менеджер з продажу
Обов'язки: - Продаж систем краплинного зрошення. - Формування комерційних пропозицій. - Підготовка презентаційних матеріалів. - Візити до потенційних Замовників (відрядження по всій території України). - Проведення дня поля для потенційних Замовників. (Показ системи зрошення яка вже працює). - Підготовка технічного завдання для інженерного відділу (Малювання контурів поля за допомогою програми Google Earth, відбір зразків води для аналізу, підбір необхідного місця для Насосної станції). - Презентації гідравлічних проектів та комерційних пропозицій. - Ведення перемовин на найвищому рівні з Власниками господарств. - Робота з запереченнями. - Контроль відвантаження обладнання у Замовників. - Супроводження Замовника на всіх етапах від проектування до запуску в експлуатацію проекту. - Робота з холодними дзвінками. - Формування звітів. - Допомога у отриманні дозвольної документації для зрошення. - Робота с постачальниками обладнання (терміни поставок, якість, ціна).
04.2019 - 08.2019
ТОВ "Катеринопільський торговий дім"
Менеджер із закупівлі
Обов'язки: - Холодні дзвінки по фермерським господарствам на віреній території. - Проведення перемовин на найвищому рівні. - Відбір аналізів агропродукції. - Робота із запереченнями. - Контроль за завантаженням агропродукції.
08.2018 - 12.2019
ФОП "Лагутенко"
Керівник відділу закупівель.
Обов'язки: - Організація відділу закупівель. - Формування планів закупівлі зернових, олійних та нішевих культур. - Відбір зразків продукції, візити в фермерські господарства. - Контроль за завантаженням транспорту. - Холодні дзвінки по фермерським господарствам. - Проведення перемовин на найвищому рівні. - Організація логістики. - Робота з договорами, підготовка договір та контроль їх виконання. - Вирішення проблемних ситуацій пов'язаних з якістю продукції. - Аналіз конкурентів (ціни, умови оплати, швидкість відвантаження). - Проведення нарад. - Підготовка звітів.
06.2018 - 08.2018
ТОВ "Агрофірма Поле"
Менеджер із закупівель
Обов'язки: - Холодні дзвінки по фермерським господарствам на віреній території. - Проведення перемовин на найвищому рівні. - Відбір аналізів агропродукції. - Робота із запереченнями. - Контроль за завантаженням агропродукції. - Аналіз ринку проса на віреній території. - попередні візити до Фермерських господарств для проведення перемовин по першочерговим контрактам.
10.2014 - 02.2016
МВС України
Оперуповноважений
01.2013 - 09.2014
Адвокатсько консалтингова компанія "Лекс"
Помічник адвоката
Обов'язки: - Написання позовних заяв, претензій. - Надання консультацій клієнтам компанії з приводу захисту їх прав. - Створення договорів. - Участь у судових засіданням у якості представника однієї із сторін.

Володіння мовами

Англійська (середній), Українська

Додаткова інформація

Володіння програмами MS Office.

Посвідчення водія кат. В. (досвід керування 14 років, без аварійний).

 

Резюме Чередніченко Андрій Іванович менеджер з закупівель/продажу, Черкаси - AgroRobota

Чередніченко Андрій Іванович

Активно шукаю роботу
Черкаси
13.11.1991 (32 роки)
Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся
Завантажити резюме