У Case IH Europe призначили нового віце-президента

Компанія Case IH оголосила про призначення Вілля Мансіккамека на посаду віце-президента Case IH Europe. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Вілль Мансіккамек став наступником Тьєррі Панадеро, який на сьогодні обійняв посаду керівника комерційних операцій сільського господарства Європи у CNH Industrial.

«Я радий вітати Вілля у нашій компанії. Його 20-річний міжнародний досвід у різних сферах продажів, маркетингу, підтримки клієнтів та запасних частин зробить цінний внесок в успіх та розвиток Case IH в Європі», — підкреслив керівник комерційних операцій сільського господарства Європи у CNH Industrial Тьєррі Панадеро.

Мансіккамек закінчив Технологічний інститут Раума у ​​Фінляндії, отримавши ступінь бакалавра у галузі логістики та управління ланцюгами поставок. Згодом здобув ступінь магістра з ділового адміністрування (EMBA) в університеті м. Ювяскіль. Обіймав різні посади у компанії Valtra. Серед останніх — директор з продажу Valtra в Європі, Африці та на Близькому Сході (EAME).

Нове призначення є частиною реорганізації в рамках CNH Industrial відповідно до стратегії Transform 2 Win, яка була оголошена минулого вересня. Стратегія передбачає максимізацію потенціалу п'яти сегментів компанії, у т.ч. сегмент сільськогосподарського машинобудування.

banner-traktorist.jpg (108 KB)

Нові вакансії

ТАК Вніс, Київ
12 000 грн
ТАС Агро, Київ
Договірна
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), Київ
Договірна
Бізон-Тех, Харків
15 000 грн
LatifundistMedia, Київ
Договірна