Операційний директор Агро-Регіону розповів про дефіцит кадрів у елеваторному напрямку

Операційний директор «Агро-Регіон» Володимир Кравцов зазначив, що елеваторний напрямок має проблему дефіциту кадрів. Кваліфікованих співробітників не вистачає як в офісах, так і на елеваторах.

Про це йдеться у матеріалі Elevatorist.com «Володимир Кравцов: Елеватори Агро-Регіону готуються до викликів 2022 року».

«Якщо знаходимо людей, які цінують нашу компанію, ми їх навчаємо і бережемо. Взагалі у нас люди швидко долучаються до корпоративних цінностей. «Агро-Регіон» позиціонується як нормальний, євроінтегрований, прозорий бізнес», — пояснив Володимир Кравцов.

За його словами, на базі підрозділу у Великій Олександрівці планують створити «агроспільноту», зібрати там всіх, хто має стосунок до «агро», побудувати офіси, склади, виробничу інфраструктуру.

«Ми розташовані у 5 хвилинах від аеропорту «Бориспіль», тому місце дуже зручне, можна приїхати, з усіма поспілкуватись. Ми вже маємо там двох резидентів, команію MasSeeds та компанію CDF. Залучайтесь, приїжджайте, будемо всім раді», — додав Володимир Кравцов.

Сам Володимир Кравцов є операційним директором компанії. До певного часу він займався лише виробництвом зернових на полях, а потім йому віддали ще й елеваторний напрямок.

«Поєднувати все не так просто. Здається, ну що там елеватори: прийняв, почистив, відправив зерно, але стільки нюансів… Єдине, в чому тут легше, порівняно з вирощуванням зернових, для елеваторів не так критичні погодні умови», — резюмував Володимир Кравцов.

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна