Золочівський коледж ЛНАУ

Детальніше

Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету — вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації, який навчає майбутніх технологів, інженерів, бухгалтерів, агрономів та ветлікарів.

Історія Золочівського коледжу ЛНАУ започаткована 13 вересня 1958 року наказом №750 Міністерства сільського господарства УРСР. У наказі було визначено перемістити Львівський сільськогосподарський технікум плодоовочівництва з м. Львова в с. Новоселище Золочівського району Львівської області. Таке переміщення було зумовлене тим, що підготовка висококваліфікованих кадрів повинна проходити на виробничій базі, тобто на землі.

За сприяння ректорату Львівського НАУ в 2007 році наказом №403 Міністерства аграрної політики України від 8 червня технікум перейменовано в Золочівський коледж Львівського НАУ. Це ставить коледж на новий, вищий щабель розвитку, відкриває можливості якісного зростання. Разом з тим, це ставить перед коледжем нові вимоги в підтвердженні високого статусу. Університет накреслив нам ці завдання. Це зростання фахового та наукового рівня педагогічного складу, вихід на вищий рівень підготовки фахівців, підвищення інформатизації навчально-методичного процесу, вдосконалення методичної роботи, проведення наукової роботи та інше.

У коледжі сформувався висококваліфікований викладацький колектив, який багато робить для актуалізації навчального процесу, застосування новітніх підходів та технологій. Це люди, які своєю самовідданою, часом жертовною працею виписували найяскравіші сторінки історії закладу.

Випускники цих навчальних закладів продовжують навчання в коледжі за скороченими термінами. Випускники коледжу продовжують навчання за скороченими термінами в Львівському національному аграрному університеті. Практична підготовка студентів проходить на базі навчально-дослідного господарства коледжу, провідних аграрних підприємств регіону та в господарствах Данії, Німеччини,Польщі.

Випускники коледжу продовжують навчання на споріднених спеціальностях за скороченим терміном у Львівському національному аграрному університеті та Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького.

Випускники професійно-технічних навчальних закладів приймаються на навчання за спорідненими професіями без ЗНО за результатами фахових вступних випробувань. На даний час чисельність студентів становить 699 осіб, зокрема 497 — на стаціонарній формі навчання і 202 — на заочній формі навчання.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

1158
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Облік і оподаткування»
«Агроінженерія»
«Ветеринарна медицина»
«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
«Організація і технологія ведення фермерського господарства»
«Виробництво і переробка продукції рослинництва»

АгроАбітурієнт: скільки коштує вивчити майбутнього аграрія у ЛНАУ

AgroRobota.com.ua продовжує знайомити абітурієнтів з вищими навчальними закладами освіти...

Адміністрація

80745

с Новоселище Золочівського району Львівської області

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК