Вишнянський коледж ЛНАУ

Детальніше

Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету — заснований на державній формі власності, є структурним підрозділом Львівського національного аграрного університету і підпорядкований Міністерству аграрної політики України. Коледж є закладом вищої освіти I рівня акредитації, має право надавати освітні послуги, пов'язані з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Вишнянський коледж Львівського НАУ входить у 20-ку найкращих ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики. Навчальний заклад розпочав свою діяльність в жовтні 1939 року, як сільськогосподарський технікум плодоовочівництва на базі приміщень, що належали сім'ї польського письменника Александра Фредро. До 30 березня 1998 року технікум мав назву Вишнянського радгоспу-технікуму.

В березні 1998 року перейменований у Вишнянський державний аграрний технікум. У вересні 2005 року технікум реорганізований у відокремлений структурний підрозділ Львівського національного аграрного університету. В червні 2007 року технікум одержав статус коледжу — Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету.

В комплекс коледжу входить два навчальних корпуси загальною площею понад 9000 метрів квадратних на 960 навчальних місць, клубний корпус площею 2034 м² з актовим залом на 450 місць. До послуг студентів і викладачів читальний зал на 100 місць, бібліотека, три п'ятиповерхові гуртожитки. В головному навчальному корпусі розташовані 38 кабінетів і лабораторій, 14 препараторських, 26 службово-допоміжних приміщень, 5 комп'ютерних лабораторій, видавничий центр. Комплекс навчального корпусу і гуртожитків доповнюють багатоповерхові житлові будинки для викладачів і працівників коледжу, спортивні майданчики, стадіон, теплиця, трактородром інші споруди.

Виробнича база коледжу складає: 360 га сільськогосподарських угідь, з них 300 га — ріллі, 54 голів ВРХ, з них 10 голів корів; і спеціалізується на вирощуванні зернових культур, овочів, саджанців плодових дерев.

Директор — Вантух Андрій Євгенович

Кількість студентів — близько 950 чол.

Вартість навчання

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

883
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Економіко-правове відділення
Природниче відділення
«Облік і оподаткування»
«Менеджмент»
«Фінанси, банківська справа та страхування»
«Право»

АгроАбітурієнт: скільки коштує вивчити майбутнього аграрія у ЛНАУ

AgroRobota.com.ua продовжує знайомити абітурієнтів з вищими навчальними закладами освіти...

Адміністрація

81540

с. Вишня, Городоцький район Львівська область

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК