Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ

Детальніше

Оріхівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного — навчальний заклад в Запорізькій обл, який готує майбутніх агроінженерів, менеджерів, бухгалтерів та маркетологів. 

Входить у структуру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

1920 р. — в м. Оріхіові на вул. Німецькій в орендованому приміщенні колишнього  реального училища розпочала роботу агротехнічна школа, яка мала два відділення — агрономічне і технічне. Педколектив  складався з  15 чоловік. Директором було призначено М. К. Тарантаєва. Матеріальна база школи складалась з 200га  землі, 10 га плодорозсадника, двох пар биків, трьох бричок з посівним матеріалом. В 1921 році в школі з’явився  трактор «Фордзон», була відкрита перша майстерня. Перший випуск відбувся в 1922 році.

Заняття проводяться  в трьох учбово-лабораторних корпусах, в яких розміщені 18 лабораторій, 21 кабінет, бібліотека з читальним залом, чотири комп’ютерні класи з виходом в Internet . Коледж має  навчально-виробничі майстерні, три спортивні зали, два  сучасні гуртожитки на 220 місць кожний, їдальню на 220 місць, 433 га власної землі. Працює музей історії коледжу, проводяться виставки науково-технічної та художньо-естетичної творчості студентів та викладачів. У навчальному закладі працюють  предметні гуртки та гуртки художньої  самодіяльності, спортивні секції. Щорічно проводяться  конкурси професійної майстерності «На кращого орача»,  «На кращого бухгалтера – оператора»,  вечори відпочинку, театралізовані свята, засідання клубів, зустрічі з  цікавими людьми, екскурсійні поїздки.

Навчально-виховний процес забезпечують 45 викладача та 7 майстрів виробничого  навчання.  Колективом   успішно   керує   директор   коледжу В.А. Наранович. Сьогодні в коледжі оволодівають знаннями на денному  та заочному відділеннях  більше як 600 студентів.

Читати по темі: Де можна вивчитися на тракториста? Запорізька область

Закрити

Форма навчання

Денна (очна), Дистанційна

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

1097
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Облік і оподаткування»
«Менеджмент»
«Агроінженерія»
«Маркетинг»

АгроАбітурієнт: Чому майбутні аграрії обирають навчання у ТДАТУ

У рамках проєкту «АгроАбітурієнт» продовжуємо віртуальні подорожі до навчальни...

Адміністрація

70504

Запорізька обл.,м.Оріхів,вул.Академіка Вернадського, 40

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК