Екологічний коледж ЛНАУ

Детальніше

Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету — навчальний заклад І рівня акредитації. Готує фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» у сфері екології, землеупорядкування, обслуговування гідромеліоративних споруд та систем водопостачання. 

Входить у структуру Львівського національного аграрного університету.

Рік заснування — 1908 рік. Це дата заснування Державної городничої школи у Вульці Капітанській на Львівському передмісті Замарстинів.

Екологічному коледжі Львівського національного аграрного університету, який має більше ніж столітній досвід освітньої діяльності і є відомим навчальним та науково-методичним центром системи вищої освіти агропромислового комплексу України. В наслідок клопіткої навчально-виховної діяльності у коледжі створено сучасну матеріально-технічну базу, а висококваліфікований педагогічний колектив має всі можливості для вишколу фахівців в галузі екології, землевпорядкування, будівництва, комунального господарства, аграрної інженерії, садово-паркового господарства і сільського туризму.

Панюра Ярослав Йосипович — директор коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат технічних наук, заслужений працівник с/г України, відмінник освіти.

Навчально-практичний центр з екологічної підготовки та впровадження елементів сільського і зеленого туризму (надалі НПЦ) створено 12 червня 2007р. з метою підготовки студентів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України та сприяння розвитку сільського і зеленого (екологічного) туризму в регіонах України, а також підготовки фахівців аграрного сектору економіки. 

Матеріальна база НПЦ складається з трьох струкрурних підрозділів.

До складу Навчально-виробничої лабораторії-готель входить: конферензал на 40 осіб, 16 (трьохмісні) та 1 (двохмісна) кімнати для проживання, санітарно-гігієнічні приміщення (душові кабіни, туалети, умивальники). Розташування блочне, по 4 кімнати в одному, всього 4 блоки на поверсі.

Закрити

Форма навчання

Денна (очна)

Освітній ступінь

Молодший бакалавр

Умови

Платне навчання, Безкоштовне навчання, Гуртожиток, Дистанційне навчання

1430
  • Фото/Відео
  • Стажування
  • Факультети і спеціальності
  • Статті
  • Контакти
  • Відгуки
 
 
 
 

ОБЕРІТЬ ФАКУЛЬТЕТ

Всі спеціальності коледжа
«Екологія»
«Агроінженерія»
«Садово-паркове господарство»
«Туризм»
«Геодезія та землеустрій»
«Галузеве машинобудування»
«Будівництво та цивільна інженерія»

АгроАбітурієнт: скільки коштує вивчити майбутнього аграрія у ЛНАУ

AgroRobota.com.ua продовжує знайомити абітурієнтів з вищими навчальними закладами освіти...

Адміністрація

79068

Львівська обл., м. Львів, вул. Замарстинівська, 167

Залишити відгук

Увійдіть або зареєструйтесь,
щоб Мати змогу залишати відгуки

Що кажуть інші

Тут поки немає коментарів

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК