У CNH Industrial оголосили про кадрові ротації в топ-менеджменті

Рада директорів CNH Industrial оголосила про призначення Сюзанни Хейвуд (Suzanne Heywood) виконуючою обов'язки генерального директора. Також вона є головою ради директорів, поки не буде знайдений новий постійний генеральний директор.

Про це повідомлять прес-служба CNH Industrial.

«Рада директорів і все наше керівництво єдині в своєму прагненні зробити так, щоб компанія CNH Industrial ще сильніше долала величезні труднощі, з якими вона зіткнеться найближчими днями, тижнями та місяцями. Перш за все, я дякую нашим людей, де б вони не знаходилися, за те, що вони застосовують свої видатні навички, сильні сторони і ноу-хау для досягнення цієї мети. І само собою зрозуміло, що їхнє здоров'я і безпеку будуть нашим пріоритетом, так як разом ми прокладаємо шлях до кращих часів», — заявила Сюзанна Хейвуд.

Також рада директорів ухвалила одноголосне рішення про відставку Хубертуса Мюльхаузера (Hubertus Mühlhäuser) з поста головного виконавчого директора.

suzanne_heywood.jpg (78 KB)

Сюзанна Хейвуд, яка також є керуючим директором Exor (найбільший акціонер CNH Industrial), очолює CNH Industrial з липня 2018 року. До приходу в компанію Exor вона була старшим партнером в McKinsey & Company, де керувала бізнесом з проектування глобальних організацій, а до цього працювала в казначействі Великобританії. Сюзанна Хейвуд також є членом ради директорів компанії Chanel.

Свіжі вакансії агробізнесу

Окрім того, Одо Інкіс (Oddone Incisa) був призначений на посаду фінансового директора CNH Industrial. Також він президент з фінансових послуг компанії.

Одо Інкіс почав свою кар'єру в групі Fiat в 1997 р. в банку Fiat в Німеччині, а в 2001 р. був призначений фінансовим директором (CFO) банку Fiat (Бразилія). У 2003 р. він став главою фінансового планування і аналізу Fidis Retail і FGA Capital (Італія). У 2008 р. був призначений фінансовим директором CNH Capital (США). З 2011 до 2013 р. Інкіс обіймав посаду головного виконавчого директора і генерального директора FGA Capital (наразі FCA Банк).

Одо Інкіса змінює на цій посаді Макса Кьяру (Max Chiara), який покине компанію CNH Industrial.

banner-traktorist.jpg (108 KB)

Нові вакансії

МХП, Кам'янське (Дніпропетровська)
Договірна
Агро-Овен, Київ
Договірна
Агрофілд, Вінниця
35 000 грн
Міртрансагро, Одеса
15 000 грн
Альбіон, Київ
Договірна