СНАУ оголошує набір студентів до магістерського курсу Farm Management

Сумський національний аграрний університет розпочав прийом документів на новий магістерський курс «Farm-менеджмент».

Метою освітньої програми — є підготовка висококваліфікованих, професійних та перспективних менеджерів молочного бізнесу з новими поглядами та способом мислення щодо управління та реалізації можливостей розвитку підприємств.

Магістерський курс «Farm-менеджмент» передбачає таку структуру навчання:

  • Економіка - 60%
  • Тваринництво - 20%
  • Переробка - 20%

Випускники курсу отримають диплом державного зразка та МВА, сучасні знання та технології, фахове стажування і дієвий нетворкінг.

До реалізації курсу залучаються науково-педагогічні працівники з науковими ступенями та/або вченими званнями, а також висококваліфіковані спеціалісти-практики, в т.ч. закордонні. 

Спікерами курсу будуть виступати керівник відділу тваринництва агропромхолдингу «Астарта-Київ» Михайло Травецький, засновник ТОВ «ПРОГРЕСИВНІ ФЕРМИ»  Олександр Овчаренко, професор Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф в Німеччині Крістіан Шу, професор Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф в Німеччині, керівник фермерського господарства Георг Шауер.

Михайло Травецький прокоментував запуск цього курсу на своъй сторінці Facebook:

«Крок за кроком наближаємося до початку освітнього проекту «Farm-менеджмент». Набираємо команду однодумців, тих хто не зупиняється перед «депресивними» прогнозами існування молочної галузі, і як і я вірить в розвиток молочного скотарства України! На наше покоління випала ця місія!

Втілимо її, вдихнемо в галузь новий виток розвитку. Залишимо нашим дітям привітних корівок з малятками-телятами і свіжим якісним молоком!!!» 

Міждисциплінарна програма реалізує підвищення рівня знань та навичок з системного управління підприємствами молочного бізнесу та розвитку сучасного підприємництва.

Така освітня програма орієнтована на глибоку спеціальну підготовку управлінців, відповідно до вимог ринку праці, ініціативних та здатних до швидкої адаптації до непередбачуваних змін у зовнішньому середовищі.При запуску програми були враховані сучасні вимоги до вирішення практичних питань шляхом використання тренінгових методів навчання. 

Компонентами освітньої програми «Farm-менеджмент» є такі дисципліни, як «Технологія виробництва, переробки та зберігання молочної продукції», «Маркетинг молочного скотарства», «Програмне управління процесами в галузі молочного скотарства»  та інші. 

Терміни подачі документів: 4-19 листопада 2019 року.

Вступні іспити: 20-25 листопада 2019 року.

Термін навчання: 1,5 роки.

Деталі тут

Нові вакансії

ТАС Агро, Богуслав
Договірна
Агро-Овен, Київ
Договірна
Українські Ветеринарні Технології, Київ
20 000 грн
Диринг, Харків
15 000 грн