У Fendt призначено нового керуючого директора з досліджень і розробок

Вальтер Вагнер з 1 січня 2022 р. обійме посаду керуючого директора з досліджень та розробок AGCO/Fendt. Він змінить д-ра Херіберта Райтера, який піде у відставку наприкінці року.

Про це повідомляє офіційний сайт Fendt.

Вальтер Вагнер пройшов виробничу практику як інструментальник, а потім вивчав машинобудування з проєктуванням в Університеті прикладних наук Кемптена. Він почав працювати в компанії Fendt 1 жовтня 1988 р. як конструктор у відділі розробки. У 1999 р. він був призначений керівником відділу розробки продукції для серій Fendt Farmer 200 та 300. 

З 2013 року Вальтер Вагнер обіймає посаду керівника відділу розвитку компанії Fendt Tractors. У 2019 році його було призначено віце-президентом з інженерних питань компанії Fendt Tractors.

«Вальтер Вагнер — чудовий інженер-розробник, який значно впливає на світовий успіх тракторів Fendt. Він виріс у баварському регіоні Алльгау і має фермерську освіту, Вальтер зосереджений на технічних розробках, які покращують і полегшують роботу наших клієнтів. Це ідеально вписується в нову стратегію AGCO «Фермер на першому місці», яка ставить клієнта в центр нашої діяльності», — підкреслив старший віце-президент з інженерних питань AGCO Кельвін Беннетт.

Нові вакансії

Група компаній System, Київ
Договірна
Група компаній System, Київ
Договірна
Смаком Агро, Бердянськ
Договірна
Луї Дрейфус Компані Україна, Тернопіль
Договірна
Дельта Вілмар Україна, Одеса
Договірна
Агрейн, Київ
Договірна