На Сумщині агропідприємство сплатить 125 190 грн штрафу за використання неофіційної праці

Третій апеляційний адміністративний суд визнав правомірною постанову Держпраці про накладення на приватне підприємство штрафу у розмірі 125 190 грн за використання неофіційної праці. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Держпраці в Сумській області. 

Згідно з матеріалами справи, пілота гвинтокрила було допущено до виконання агрохімічних робіт, пов’язаних із обробкою добривами земельної ділянки на території Сумської області. При цьому трудового договору з чоловіком не було укладено. Під час виконання цих робіт пілот загинув. На момент трагедії чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Гвинтокрил належав приватному підприємству. Керівництво мало з пілотом лише усну домовленість про роботу.

«Відповідно до нормативно-правових актів України підприємство як власник повітряного судна, було зобов`язано забезпечити режим робочого часу, час відпочинку, безпечні умови праці, умови побуту, соціальний захист пілота, виконати комплекс організаційних і практичних заходів з його навчання, медичної сертифікації та щоденного медичного нагляду і медичного забезпечення, спеціальної наземної і льотної підготовки, спеціальної підготовки з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами, проведення інструктажу перед кожним вильотом», — йдеться у повідомленні.

Управління Держпраці у Сумській області постановило накласти штраф за використання неоформленої праці одного працівника. Але підприємство звернулось до суду з метою скасування цієї постанови. Цей позов було задоволено. Але колегія суддів Третього апеляційного адміністративного суду перевіривши доводи сторін, дослідивши матеріали справи, визнала рішення Держпраці правомірним, скасувавши рішення окружного адміністративного суду.

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна