На початку 2020 року в АМПУ проведуть конкурс на посаду Голови держпідприємства

На початку 2020 року в ДП «Адміністрація морських портів України» запланували проведення конкурсу на посаду Голови державного підприємства. Для того, щоб розширити географію пошуку кандидатів в Україні і за кордоном, а також для забезпечення прозорості і неупередженості конкурсу, Наглядова рада ДП «АМПУ» прийняла рішення про залучення професійної рекрутингової компанії.

Починаючи з 2017 року керівництво компанією здійснює виконуючий обов'язки Голови Райвис Вецкаганс. Метою конкурсу є обрання повноправного керівника державного підприємства, одними з головних цілей якого буде реалізація корпоративної стратегії до 2025 року і корпоратизація компанії в 2020-2021 роках.

«Залучення незалежних професійних консультантів з підбору персоналу — це підхід, який успішно використовується у всьому світі і в Україні, згідно з рекомендаціями Кабінету міністрів України. Таким чином, ми робимо все необхідне для проведення відкритого і конкурентного конкурсу з найкращих міжнародних стандартів і чинного законодавства України», — зазначив Голова комітету Наглядової ради АМПУ з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам підприємства Вольфганг Хуртіенне.

Компанія-рекрутер повинна розробити і подати на затвердження Наглядовій раді підприємства опис посади, вимоги до кандидатів і критерії відбору кандидатів на посаду Голови. Після оголошення конкурсу її фахівці здійснять підбір кандидатів, проаналізують надані ними документи, сформують long- і short-листи претендентів.

«За результатами розгляду запропонованих кандидатур з short-листа Наглядова рада АМПУ прийме рішення про визначення кращого кандидата і укладення з ним відповідного договору», — йдеться в повідомленні.

Нові вакансії

LatifundistMedia, Київ
Договірна
AgroGeneration, Харків
12 880 грн
Українські Ветеринарні Технології, Харків
Договірна
BioNorma, Київ
15 000 грн