Кращі молоді агрономи 2019 за версією Agroexpert

Журнал Agroexpert організовує конкурс Кращий молодий агроном» з 2012 року. Його мета — виявити та відзначити агрономів серед активної молоді. Тож цього року на конкурсі відзначили 6 переможців.

У конкурсі існують чотири фахових номінації: «Селекція і насінництво», «Агрохімія і ґрунтознавство», «Захист рослин» і «Плодововочівництво».

За темою: вакансії агрономів

Слід зазначити, що цьогорічний конкурс підтримали КВС-Україна«РАЖТ-Семенс Україна»Corteva Agrisciense, AgeSoya, Belchim Crop Protection, «Заатбау Україна»Август УкраїнаАсоціація «Дунайська соя», СкаЖений Агроном та «ДЛГ Україна».

Переможцями конкурсу у 2019 році стали чотири агрономи:

Богдан Вокальчук — кращий молодий агроном 2019 у номінації «Плодоовочівництво»: 27 років, аспірант Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків, агроном консультант компанії «Український аграрний ресурс».

Василь Безкоровайний — кращий молодий агроном 2019 у номінації «Насінництво та селекція»: 26 років, головний агроном «Поділля Плюс», Хмельницька область.

Антон Палієнко — кращий молодий агроном 2019 у номінації «Захист рослин», 23 роки, агроном по захисту рослин СТОВ «Карат Плюс».

Олександр Міщенко — кращий молодий агроном 2019 у номінації «Агрохімія і ґрунтознавство»: 20 років, бакалавр НУБіП на кафедрі «Рослинництва».

Ще два фіналісти отримали заохочувальні нагороди:

Олег Загородній, який отримав спеціальну відзнаку «Кращий молодий агроном. Соя 2019»: 21 рік, магістр другого року навчання НУБіП та наразі є учасником навчальної програми «Еразмус Плюс» Латвійського університету наук про життя та технології.

Олена Васеньова, удостоєна спеціальної номінації «Кращий молодий агроном. Агроледі 2019»: 29 років, заступниця комерційного директора по роботі з ключовими клієнтами компанії «Хімагромаркетинг».

Чотири абсотні переможці конкурсу отримали сертифікати на професійно-ознайомчу подорож до Австрії, Бельгії, Білорусі та Польщі у наступному році, а власники спеціальних номінацій сертифікати на професійний розвиток: Один модуль навчання однієї з програм для представників agrifood бізнесу України від громадської спілки Ukrainian Food Valley та Бізнес-сніданок с успішними жінками в агро.

Читати за темою: Визначено кращих молодих агрономів України 2019 року

Нові вакансії

LatifundistMedia, Київ
Договірна
AgroGeneration, Харків
12 880 грн
Українські Ветеринарні Технології, Харків
Договірна
BioNorma, Київ
15 000 грн