Комбайнери отримують по 100 тис. грн — дослідження

Представники робочих професій заробляють більше ніж офісні працівники. Про це повідомляє видання «Весті» з посиланням на дослідження ринку праці. 

До переліку входять і спеціалісти, що професійно займаються сільським господарством. Наприклад, комбайнери отримують по 100 тисяч гривень на місяць.

Фахівці з кадрів в один голос говорять про високий дефіцит робочих професій і як наслідок — високі зарплати у них. У той же час на одну вакансію юриста або економіста, які «пачками» випускаються з вузів, доводиться по 5-10 резюме, в залежності від регіону. Більш незадоволеними своєю зарплатою так звані «білі комірці», які здобувають освіту в університетах. Багато хто потім переучується на технічні професії, щоб належним чином забезпечувати себе і сім'ю.

Читати за темою: Аграрії отримують на 10% менше ніж в середньому по Україні

Так за даними сайту AgroRobota.com.ua аграрії м. Києва та Київської області отримають більше, ніж їх колеги з інших регіонів, а це — 18 405. Також сільгосппрацівники Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей отримають за листопад 15 526 грн, 15 244 грн і 14 676 грн відповідно.

Найменше ж отримають представники Херсонської та Чернівецької областей — 11 991 грн та 11 849 грн відповідно.

Нові вакансії

Контінентал Фармерз Груп , Радехів
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Буськ
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Кам'янка-Бузька
Договірна
Контінентал Фармерз Груп , Старий Самбір
Договірна