АгроПризначення у жовтні від Latifundist.com

У другому місяці осені кадрові ротації відбулися в таких аграрних відомствах як Держгеокадастр і Держпродспоживслужба, в компаніях «Дельта Вілмар СНД»«Нор-Ест Агро»John Deere та Deutz-Fahr. Також стало відомо, хто очолив «Українську плодоовочеву асоціацію».

Читати більше: Аграрні призначення 2020: Жовтень

Віктор Геть

Звідки: «Дельта Вілмар СНД»

Куди: «Дельта Вілмар СНД»

Посада: Генеральний директор

З жовтня посаду тимчасово виконуючого зобов'язаного генерального директора «Дельта Вілмар СНД» займає Віктор Геть. У компанії не нова людина. Раніше він очолював службу економічної безпеки. На посаді гендиректора змінив Юрія Голянич.

«Дельта Вілмар СНД» входить в групу транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International, ринкова капіталізація якої на фондових ринках становить близько $ 22 млрд. До структури компанії входять два заводи — один з переробки тропічних олій, інший — по переробці олійних культур, а також комплекс з перевалки рослинних масел в порту Південний.

Тарас Баштанник

bashtannyk.jpg (90 KB)

Куди: «Українська плодоовочева асоціація (УПОА)»

Посада: Президент

У жовтні на посаду президента «Української плодоовочевої асоціації (УПОА)» призначений Тарас Баштанник.

«На новій посаді планую інтегрувати якомога більше українських виробників плодово-ягідної та овочевої продукції для досягнення спільної мети індустрії, а саме: розвиток експорту, підвищення якості української продукції, використавши позитивний власний досвід та досвід колег по ринку», — зазначив Тарас Баштанник.

У повідомленні прес-служби асоціації наголошується, що Тарас Баштанник буде займатися розв'язанням питань виходу українських виробників плодоовочевої продукції на зовнішні ринки, підвищенням якості та конкурентоспроможності української продукції, а також загальними питаннями діяльності асоціації.

Анатолій Мірошниченко

miroshnichenko.jpg (53 KB)

Куди: Держгеокадастр

Посада: Перший заступник керівника Держгеокадастру

На посаду першого заступника керівника Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко був призначено 21 жовтня під час засідання Кабінету Міністрів. 

Анатолій Мірошниченко є експертом в області правового регулювання земельних відносин, професором кафедри земельного та аграрного права юридичного факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України. 

Владислава Магалецька-Рутицька

rytitska.jpg (147 KB)

Куди: Держпродспоживслужба

Посада: Керівник

У жовтні новим керівником Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів призначена Владислава Магалецька-Рутицька. З 2016 року вона є членом Національної ради реформ і віце-президентом SigmaBleyzer і AgroGeneration. У період з 2014 по 2016 рр. була заступником міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції. 

Нагадаємо, що з листопада 2019 року обов'язки голови Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів тимчасово були покладені на Ольгу Шевченко.

В'ячеслав Гетьман

vyacheslav-getman.jpg (68 KB)

Звідки: «Агроресурс»

Куди: «Нор-Ест Агро»

Посада: Регіональний керівник

У жовтні на посаду регіонального керівника компанії «Нор-Ест Агро» призначений В'ячеслав Гетьман. До свого приходу в компанію очолював відділ продажів в  «Агроресурс». Раніше обіймав посаду керівника Одеського регіонального підрозділу «Бізон-Тех». Закінчив Одеський національний університет імені І. І. Мечникова.

Компанія «Нор-Ест Агро» займається дистрибуцією ЗЗР, насіння, мікродобрив, мінеральних добрив, агротехнічним супроводом.

Алехандро Саяго

Alejandro-Sayago.jpg (130 KB)

Звідки: John Deere

Куди: John Deere

Посада: Віце-президент з продажів і маркетингу сільськогосподарської техніки в Європі і країнах СНД 

З 1 жовтня віце-президентом з продажів і маркетингу сільськогосподарської техніки в Європі і країнах СНД John Deere призначений Алехандро Саяго. На цій посаді він змінить Денні Докерті, який вирішив піти у відставку з 31 жовтня.

Алехандро Саяго прийшов в компанію в 1992 на посаду інженера John Deere Industrias в Мексиці. Потім займався управлінням поставками і операційною діяльністю в тому ж підрозділі. Пізніше працював у сфері маркетингу, продажів і стратегії в США, Уругваї та Бразилії. У 2012 році був призначений директором підрозділу корпоративного бізнесу сільськогосподарської техніки, де відповідав за роботу з великими стратегічно важливими клієнтами. Два роки по тому він став директором з продажу та маркетингу в Латинській Америці. З лютого 2019 року обіймав позицію директора з корпоративної стратегії і допомагав розробляти операційну модель «Розумна технологічна компанія».

Вінченцо Четані

Куди: Deutz-Fahr 

Посада: Директор з продажу та маркетингу

З 1 жовтня новим директором з продажів та маркетингу німецької компанії  Deutz-Fahr Deutschland GmbH призначений Вінченцо Четані. У сферу його обов'язків входять продаж тракторів, зернозбиральних комбайнів і запасних частин, а також маркетингова діяльність разом з відділом комунікацій, маркетинг продукції, навчання, розвиток дилерів і Deutz-Fahr Arena.

«Вінченцо Четані — абсолютний професіонал в області продажів, який має багаторічний досвід створення і розвитку мереж продажів і послуг. Він уже знає Deutz-Fahr, і я впевнений, що внесе свій внесок в успіх і зростання нашої компанії своїми знаннями», — зазначив генеральний директор Маттіас Авгенштейн.

Агрозвільнення

Юрій Голянич

Звідки: «Дельта Вілмар СНД»

Посада: Генеральний директор

У жовтні Юрій Голянич залишив посаду генерального директора компанії «Дельта Вілмар СНД», яку обіймав із квітня 2019 року. До приходу в компанію працював в Mondelēz International на різних посадах у відділах маркетингу, продажах і дистрибуції, а з квітня 2015 року обіймав посаду генерального директора на ринках України і Євразії.

Нові вакансії

Солагро трейд, ТОВ, Київ
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
ТОВ "Українська Молочна Компанія", Згурівка
Договірна
HR Business Connection , Київ
Договірна