Аграрні призначення 2019: Листопад

Не так багато учасників ринку провели в листопаді кадрові перестановки в компаніях. Але все ж окремі випадки були. Вони торкнулися «Бунге Україна», Maxigrain S.A., МХП («Миронівський хлібопродукт»), ДСВ-Україна.

Олександр Ліщук

Звідки: «Дельта Вілмар СНД»

Куди: «Бунге Україна»

Посада: комерційний директор із закупівлі олійних і зернових культур

На посаду комерційного директора із закупівлі олійних і зернових культур «Бунге Україна» Олександра Ліщука призначили в жовтні. Про початок роботи в компанії він повідомив в своєму профілі в LinkedIn. До нового призначення працював на посаді директора департаменту з переробки олійних культур компанії «Дельта Вілмар СНД».

Олександр Ліщук закінчив Шведський сільськогосподарський університет. У період з 2007 по 2008 рр. працював в компанії Cargill. Після займав посаду зернового і нафтового трейдера (2008-2012 рр.) і керівника Crush Desk компанії Noble Group. У «Дельта Вілмар СНД» працював з 2015 року.

Людмила Кириченко

Звідки: Corteva Agriscience

Куди: «ДСВ-Україна»

Посада: керівник напрямку маркетингу

У компанії «ДСВ-Україна» на посаді керівника напряму маркетингу Людмила Кириченко працює з листопада. До цього працювала в компанії Corteva Agriscience. Досвід роботи — 11 років в маркетингу. Має досвід управління портфелем аграрних брендів в українських і мультинаціональних компаніях. На новій посаді буде відповідати за побудову позиціонування бренду DSV, розробку і імплементацію маркетингової стратегії бренду з фокусом на роботу в партнерських програмах. Людмила закінчила НУБіП України та Києво-Могилянську бізнес-школу.

Олена Нероба

Звідки: Marcoрolo Commodities (МРС)

Куди: Maxigrain S.A.

Посада: менеджер з розвитку бізнесу

Провідний аналітик аграрного ринку Олена Нероба з листопада 2019 року працює в Maxigrain S.A. на посаді менеджера з розвитку бізнесу. З березня 2018 р. очолювала департамент аналітики Marcopolo Commodities (МРС). До 2015 року працювала в комерційних банках, а з 2015 по 2018 роки — директором компанії Daniel Trading S.A. Олена має ступінь магістра фінансів.

Дмитро Зозуля

Звідки: SmartFarming

Куди: МХП ( «Миронівський хлібопродукт»)

Посада: CEO MHP Digital

6 листопада Дмитро Зозуля на своїй сторінці в Facebook повідомив про початок роботи в компанії МХП ( «Миронівський хлібопродукт») на посаді CEO MHP Digital. Дмитро має великий досвід роботи на керівних посадах. З 2018 року по жовтень 2019 — партнер і директор з розвитку SmartFarming. До цього протягом трьох років відповідав за розвиток напрямку відновлюваної енергетики для сільського господарства і переробної промисловості в компанії «Термоконт». Під час роботи в українських та міжнародних компаніях в сфері інформаційних технологій (Terrasoft, 2009-2011 рр.), В інвестиційній сфері (Dragon Capital, 2011-2013 рр.) І в сфері сільськогосподарського машинобудування (KMZ Industries, 2013-2015 рр.) Дмитро реалізував ряд консалтингових проектів по реорганізації системи продажів і впровадження CRM систем.

Вадим Турянчик

Звідки: «Гленкор Агрікалчер Україна»

Куди: «АДМ Трейдинг Україна»

Посада: менеджер систем кормової і харчової безпеки

29 листопада Вадим Турянчик, покинув компанію «Гленкор Агрікалчер Україна» після більш ніж трьох років роботи. Вадим був керівником відділу систем харчової та кормової безпеки з жовтня 2016 року, а також координував роботу в рамках Казахстану і Росії з січня 2018 року. На даній позиції в його обов'язки входило впровадження, підтримання та забезпечення якості та безпеки продукції, впровадження систем НАССР, ISO 22000 та GMP + на активах компанії в Україні, Казахстані та Росії.

З 2 грудня Вадим Турянчик вступає на позицію менеджера систем кормової і харчової безпеки «АДМ Трейдинг Україна». На даній позиції він буде відповідати за забезпечення якості, харчової та кормової безпеки продукції. Вадим залишається Радником Президента Української зернової асоціації по харчової та кормової безпеки.

Нові вакансії

ТАС Агро, Київ
Договірна
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), Київ
Договірна
Бізон-Тех, Харків
15 000 грн
LatifundistMedia, Київ
Договірна
Агроспейс, Дніпро
7 000 грн